Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egy játékot, pl....

Hogyan kell egy játékot, pl. : a COD1-est paraméteresen elindítani, hogy működjön a cheats?

Figyelt kérdés
szájbarágósan, ha lehet!! :D:D
2010. júl. 9. 20:01
 1/5 anonim válasza:
erre a kérdésre a válasz nagyon egyszerű ne csítelj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak ki akarom próbálni, mert már kipörgettem a COD2-t is, és meg akarom nézni, hogy mégis hogyan néz ez ki!!

A többi COD-ot azért nem tudom kipörgetni, mert nem megy a gépen XD!

2010. júl. 10. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a parancsikonon, és a cél mezőben lévő elérési útvonal végére beírod a paramétert. Szerintem mindenki döntse el magának akar-e csalni, és ha igen, miért.
2010. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Szedd le és telesítsd a Cheatland -et:

[link]

Ebben minden le van írva magyarul "szájbarágósan", a hasznos tippeknél és magánál a játéknál is.


Amúgy az engem cseppet sem zavar, ha valaki -az agyvérzés elkerülése végett - Single Player játékban csal.

De kérlek, ezt sose tedd meg Multiplayer játékban, mert ennél undorítóbb dolog nincs, és ezzel csak magadat minősíted le. Ha zavar, hogy jobb az ellenfeled nálad, inkább kapcsold ki a számítógépet.

2010. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, multiban nem igazán szoktam játszani cod-ban meg amúgyse csalnék még single playerben sem, azért mert már kipörgettem most meg csak úgy ki akarom próbálni a cheatet, amúgy inkább halo-ban vagyok úgymond félpofi, egy profi gyerek mondta ezt nekem, mert tesztelt! :D:D
2010. júl. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!