Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet aktiválni a...

Hogyan lehet aktiválni a Windows 10-et, ha […]?

Figyelt kérdés
van egy legális Win 8 kódom, anno ingyenesen updateltem Win 10-re, de a gépet újra Kellett telepíteni, most Win 10 van rajta. Valahogy meg lehet nézni az aktiváló kódomat vagy rakjam fel a Win 8-at?

2019. júl. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Win 10 szervere megjegyezte, hogy az alaplapodhoz eredeti Win 10 tartozik. Ha az nem volt cserélve, pár nap múlva automatikusan aktivált státuszba kerül a Win 10.
2019. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁ újratelepítés lesz, win 10 Pro-t raktunk rá és Homera kéri a kódot...
2019. júl. 1. 14:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehetem a Win 8-at, updatelni fog? Vagy találjam ki, hogyan rakom fel a Win 10-et mert ahhoz nincs lemezem?
2019. júl. 1. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem fog frissülni a 8. Bárhonnan tölts le egy Win 10 lemezképet, csak ne használd az esetlegesen mellékelt aktivátort.
2019. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. júl. 1. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Legközelebbi telepítés előtt megnézem a regeditben ....csak vagy 3 éve nem volt bekapcsolva
2019. júl. 1. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy bármilyen is volt a frissítési alapod, OEM digitális licenc lett belőle az ingyenes frissítéskor. Tehát ugyanazon a hardveren aktiválható a Win10, másikon nem (de a korábbi 8-as kóddal a 8 az igen).
2019. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi


majd hétvégén játszok vele (Win 10 Homeot rakok rá, még jó, hogy van optikai meghajtója a gépnek), most egyelőre nem érdekel annyira... van két laptopom még :)

2019. júl. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!