Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programozók! Vannak olyan...

Programozók! Vannak olyan részei a hétköznapi életetekben amit megkönnyít az hogy programozók vagytok?

Figyelt kérdés

Nyilván dolgoztok valahol és van keresetetek, de azt a tudást nyilván használjátok otthon is.

Egy villanyszerelő mondjuk meg tudja magának javítani az otthoni dolgait. Ilyesmire gondolok.

Vannak olyan kis programocskák amiket pl. kizárólag saját magatoknak írtatok és nagyban megkönnyíti az életeteket?


2019. júl. 3. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítettem egy linux alapú mediaservert egy raspberryre. Van egy 3 terrás meghajtó ami meg van osztva hálózaton. Ez be van kötve egy virtuális hálózatba, amit a sivatag közepén is elérek, ha éppen van internet. Mindehhez van egy 500 MBps internet, amivel pár perc alatt letölt egy film, és ha lassabb a net is le tudom streamelni onnan.
2019. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én gamer vagyok, anno WOW addonokat írtam magamnak amik könnyítettek a játékomon.


Játékfejlesztéssel foglalkozom hobbi szinten pár éve, fizetős projektben is részt veszek. Hát a programozó mivoltom legtöbb esetben inkább ott segít, hogy nagyon sok embert ismerek és ha szükségem van valamilyen programra, akkor akár megtudom írni.


Egyik ismerősöm alap szinten ért a programozáshoz még csak, de ő egyszer webshop akciókat listázott ki magának saját programmal és így elég sokat tudott spórolni. Alapból a webshop elég gagyi volt, vagy szándékosan butították az akció alatt, keresni csak névre lehetett és max leírásra. Még sorba rendezés sem volt és 1 oldalon 10 termék jelent meg. Ez a srác kicsit bővítette ezt a dolgot és jobb keresési feltételekkel megtudta találni amiket szeretett volna.

2019. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!