Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új gépet vettem és minden...

Valasz ado kérdése:

Új gépet vettem és minden játék crashel. Miért?

Figyelt kérdés

Ahogy megjött, fel is telepítettem a windowsot. Akartam játszani kicsit és crashelt. Több játékkal próbáltam, de mind így járt. Windowsot próbáltam újra telepíteni, de ígysem jó.

procesor Intel® Core™ i3-8100 Coffee Lake, 3.60GHz, 8GB RAM DDR4, 1TB HDD, 120GB SSD, GeForce® GTX 1050



2019. júl. 3. 12:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jah és a google chrome is kiírja néha hogy "A manóba", olyankór rákell frissíteni az oldalra.
2019. júl. 3. 19:43
 12/16 Gábor_79 ***** válasza:
Az probléma, hogy nem lehet megbontani a gépet. Az eszközkezelőben nincs felkiálltójeles hardver? Memtest nevű program alkalmas a memóriák ellenőrzésére, de úgy látom UEFI módban működik és USB-ről kell indítani a windows futtatása helyett. [link]
2019. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez a hiba fogadott:

[link]

2019. júl. 3. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez a Windows alól futó memtest 100%-os, de én nem szenvednék ezzel a géppel, hanem visszaküldeném és vennék valami értelmeset a pénzemből.
2019. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Végigfutattam USBről. Nem talált. Akkor fogalmam nincs mi baja lehet.
2019. júl. 4. 08:58
 16/16 Gábor_79 ***** válasza:
Lehet az alaplappal valami vagy a videókártyával. Az adathordozókat szoktad ellenőrizni vagy nézted már?
2019. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!