Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 67. 0.4 miért nem...

Altrifla kérdése:

Firefox 67. 0.4 miért nem használja a teljes sávszélességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Firefoxban különböző sebességmérő oldalakon mértem meg a netemet. Az előfizetésem 250Mbps, de soha nem mértem többet 130Mbps-nél. Ha bármilyen más böngészőben mérek ugyanott, mindenhol közelíti az érték a 250-et. Letöltöttem az OOKLA Windózos :-) programját és az is a magasabb értéket mutatja. Mit kellene állítgatnom és hol, hogy a Firefox is kihasználja a teljes sávszélességet ha már drága pénzt adok érte. (Nem kívánok másik böngészőt használni köszönöm.)

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. júl. 3. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak rosszul értelmezed a csomag sebességét. A 250 nem azt jelenti hogy bárhonnan bármikor neked ennyivel kell tölteni, hanem hogy ez a legnagyobb sebesség amit optimális esetben elérhetsz. A minimum meg a csomagminimum, a valós sebességed meg a kettő között lesz (jó esetben).
2019. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ígyt udom, de a mérések közel 1 időben történnek, fél percen belűl és az 1k böngészőbem (Firefox) 130 a másikbam és az ookla alkalmazásában meg 248. Mindig hasonlóak az értékek.
2019. júl. 3. 20:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát a firefoxban mindig alacsony a mért érték és bármi másban vagy mással mindig magas ,szinte max. 1ébként köszönöm a választ.
2019. júl. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!