Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék oktatóvideókat...

Szeretnék oktatóvideókat készíteni a képernyőm egy meghatározott részének felvételével. Milyen programokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Movavi screen recorder jó lenne, de borzasztóan lelassítja a gépem, gyakorlatilag használhatatlanná válik. Nem tudom, hogy eseti jellegű volt-e, de szeretnék mást is kipróbálni.

Hangot is akarnék mellé rögzíteni.

A gépem 64 bites Win7, 4 GB memóriával, Dell Inspiron 3537., 1.60 Ghz, i5-4200 CPU.



#screencasting
2019. júl. 6. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a képernyőrögzítők már csak ilyenek. Tucatnyi ilyen program létezik, de a te esetedben mindegyikkel ez lenne a helyzet.
2019. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez van. Átlag laptopokat nem erre találtak ki. Ennek az árán már egy haladó gépet összerakhattál volna.
2019. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már kb. 5 éves gép, gimnazistaként így kaptam, nem volt beleszólásom.
2019. júl. 10. 09:26
 4/5 anonim válasza:
Oh,akkor nem szóltam :D
2019. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem telepepíts fel dual boot-ban egy linux disztrót. Mondjuk a Mint-et, és ott a csomagkezelőből telepítsd a kazam nevű programot. Vagy simán csak csinálj egy live cd-t szedd le a kazam-ot, aztán a mentett videókat meg húzd ki pendrive-ra. A kazam nagyon jól működik linux alatt tapasztalat.
2019. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!