Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Illustrator CS6-hoz nem...

Adobe Illustrator CS6-hoz nem létezik valami kompatibilitási csomag az új CC verziós fájlokhoz?

Figyelt kérdés

Melóban CC2019-es Illustratorom van, de itthon CS6-os.

Mostanában elég gyakran hozok haza valamilyen munkát, vagy otthonról dolgozom egész nap.


Ezt a CS6 Master Collection verziót 2 éve szereztem érettségi előtt egyik tanáromtól.


Az a gond, hogy ha valaki újabb verzióban menti ki az AI fájlt, akkor nekem itthon a CS6 szenved hogy újabb verzióban volt készítve, meg nem kompatibilis.

Létezik valami kis program hozzá ami konvertálja, vagy valahogy engedi hogy megnyissam?


Vagy ha a CS6 mellé feltennék egy Illustrator CC2017-et , az akkor meg tudná nyitni a 2019-es fájlokat is?



2019. júl. 12. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hivatalosan dolgozol otthonról, akkor a munkahelyedtől kérj licenszet, biztosítaniuk kell. Ha csak szimplán hazamész, távirányítsd a benti gépet teamviewerrel vagy távoli asztallal.
2019. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hivatalosan dolgozok itthonról, csak heti 1-2 napot megyek be, a maradék 3 napon itthonról intézem a dolgokat.


TeamViewert próbáltam, de kezdett bolokkolgatni hogy vállalati szintű felhasználás, meg amúgy is nagyon lassú volt a kapcsolat, akadozott minden.

2019. júl. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!