Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mit jelent? Egy program...

Ez mit jelent? Egy program telepítése kapcsán kellene megértenem.

Figyelt kérdés

Elindítod a beállítás kezelőt a Start futtatáshoz írd be "regedit. Exe" vagy "regedit" ahol megkeresed a licenszének regisztrálási idejét és átírod Ezek lennének azok (Mind a kettőt át kell írni) : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{6C547B32-D6DF-4D51-A9EF-187BD459ED8F} HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{F9CE916E-21E8-4DF3-B048-A84D4131D495} Vigyázat csalóka mivel [Hónap-nap-év (-től) -hónap-nap-év (-ig) ] en átírtam "08-06-2011-08-08-2022" hogy 2022-ig ne keljen bajlódni vele addig még úgy is kijön a Windows8 "08-06-2011-08-08-2022"

Köszönöm szépen!! Elég analfabéta vagyok a számítástechnikában sajnos



#Regedit #beállítás kezelő
2019. júl. 14. 22:39
 1/2 Argloss ***** válasza:

Mit nem értesz rajta?

Első körben arra kér a leírás, hogy indítsd el a regedit nevezetű programot. Ez a Windows része.

Második körben arra kér, hogy ebben a programban keresd meg ezeket az adatokat és írd át, hogy aktivált legyen a SpeakBoard.

2019. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az egészet nem értem :) Ezért írtam h analfabéta vagyok a számítástechnikában, nem minden lány ért hozzá.

Próbálkozom, a regeditet már megtaláltam :-) Amúgy fizetnék is, ha vki felrakná a számítógépemre, úgy h normálisan működjön, elég sokat szívtám már vele változó sikerrel. Kérdezhetek még, ha elakadok v ha feladtam, felrakod esetleg, ha budapesti vagy?

2019. júl. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!