Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a program?

Mi ez a program?

Figyelt kérdés
Régen csinaltam mar konkretan pontosan nem is emlekszem hogyan de nem volt nehéz, volt egy cd amin tulajdonkeppen egy windows rendszer volt mintha xp lenne csak atalakitott nem kellett telepiteni, csak bootolni, es ezen kulonbozo programok voltak telepitve, pl ezzel klonoztam ghostoltam gépet es elég hasznosnak bizonyult. De nem emlekszem ra, valaki ismeri esetleg? Kozbe eszembe jutott :D Hiren's boot cd a neve. Akkor az lenne a kerdesem, hogy erdemes ezt meg hssznalni vagy mar elavult es vannak jobb opciók helyette?
2019. júl. 17. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
érdemes
2019. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Hirens-ből van mindig újabb és újabb verzió. Mostmár W10 PE-re épül. Tudni kell, hogy kicsit kevésbé "hivatalos", mint korábban, mivel maga a Hiren's már nem csinál ilyeneket, így ez már egyfajta "rajongói" kiadás. Ettől még működik és hasznos tud lenni.
2019. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ettől függetlenül legális, ugye?
2019. júl. 17. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, hiszen egy illegálisan CD/DVD-re írt windows-t használsz.
2019. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mivel nem egy teljes értékű, mégcsak licesszel nem is rendelkező operációs rendszert használsz, így az teljesen legális. A beépített programokból free vagy trial verziók vannak fent, azok minden korlátozásával együtt, így azok is teljesen legálisak. Persze hosszú távon nem tudod használni, mivel nem tudsz rá programot telepíteni véglegesen (azaz újraindítás után újra egy teljesen tiszta rendszered lesz).
2019. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem azt jelenti hogy legális, még akkor sem ha az az XP amiről az image-et készítették freeware-ként futott. Ugyanis nagyon sokszor tiltva van a redisztribúció.
2019. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

#6: Én vettem a fáradságot, és ellátogattam a Hiren's oldalára, ahol leírják, hogy miért legalális. Javaslom neked is.

[link]

A 2. kérdést javaslom elolvasni.

2019. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. júl. 18. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!