Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 2 + hamachi + mac +...

Diablo 2 + hamachi + mac + pc. Sosem fog menni?

Figyelt kérdés

Nekem macem van, barátomnak pc-je. Van diablo 2 macre is, sőt hamachi is... sikerült összekapcsolódni is, de valahogy a játékban nem jön össze. Ő azt mondta, azt vette észre, hogy valamiért az ip, amire ő akar csatlakozni, az nem a hamachi által kiosztott ip-m.


Azt is mondta, hogy elvileg csak akkor megy a Dio2, ha a hamachi ver. száma ua. Namár most a osx-re írt hamachiknak teljesen már a ver. száma, mint a winesnek, így alapból nem tudom, fog-e valaha menni...


Csinálta már valaki? Bootcampelni nem akarok... esetleg gondoltam még crossoverre, de nem sok esélyt látok arra, hogy úgy menjen.


Esetleg valami networ beállítás, hogy a hamachis ip-met kezelje elsődlegesnek? Tanácstalan avgyok... köszi a válaszokat :)


2010. júl. 11. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
pc és mac között nem lehet multiplayerezni, mert más mindkettő hálózati architektúrája, ahogy W7-ben sincs directplay a lan játékokhoz, mint az XP-ben
2010. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
halozni is cs:s-zni tudok mac és pc között :/
2010. júl. 11. 12:55
 3/5 A kérdező kommentje:
is* és*
2010. júl. 11. 12:56
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy értem tudnék :D ismerőseim úgy tolják... én ezen nem próbáltam, csak diozni volna jó
2010. júl. 11. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkoz VPN kapcsolattal szerintem teamviewer-rel vagy valamivel menni fog.
2010. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!