Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a "A kiszolgálói végrehajtá...

Mi a "A kiszolgálói végrehajtás nem sikerült" Windows Média Player hiba okozója?

Figyelt kérdés

Amikor elindítok egy zenét, akkor egy ideig (kb 20 mp-ig) tölt, majd megkapom a fenti hiba üzenetet.Viszont nem stabilon jelentkezik ez a probléma.Van olyan, hogy elindít néhány zenét (kb 6-7et) majd ez után jelentkezik a probléma.

Kipróbáltam már néhány lehetséges megoldást, mint pl a Windows szolgáltatások be- és kikapcsolásánál kikapcsolni, ujraindítani a számítógépet, majd bekapcsolni a lejátszót, vagy újraregelni a parancsosrban a "regsvr32 jscript.dll", "regsvr32 vbscript.dll" parancsokkal (az első regelése után egyébként hiba üzenetet is kaptam), de sajnos egyik megoldás sem jött be.Annyit értem el velük, hogy megint olyan 6-7 zenét el tudtam indítani, majd kaptam megint a hiba üzenetet.

Win 10-et használok

64 bites op rendszer

A windows aktiválva van.



#hiba #zenelejátszás #Windows 10 #kiszolgálói végrehajtás
2019. júl. 23. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne használj WMP-t, egy fos. Miért nem használsz normális médialejátszót?
2019. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint például?

Azért szerettem volna WMP-t használni mert eddig win 7-em volt és azon megszoktam a kezelési felületét.Itt win 10-en volt telepitve groove music lejátszó, de azzal meg az volt a bajom, hogy extrém lassú volt, amikor zenéket akartam lejátszó listákhoz adni.Konkrétan 1-2 percet kellett várni, ezért le is töröltem.Te milyen lejátszót használsz?

2019. júl. 23. 10:36
 3/6 Berényi Joci válasza:
VLC Media-t használj , az jó .
2019. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Berényi Joci válasza:
Én már évek óta a VLC-t használom , gond nem volt vele más windows gépeken se volt baj vele .
2019. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Berényi Joci válasza:
Esetleg a Winampot is meg lehett nézni .
2019. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanez a problémám ebben a momemtumban.
2021. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!