Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen a Windows XP AeroMicro...

Milyen a Windows XP AeroMicro SP3?

Figyelt kérdés

Most találtam egy letöltő oldalon, a Windows XP Aero Micro SP3-at, és elkezdtem letölteni. Érdemes ezt használni? A leírások szerint amiket találtam, jó, és kevés a rendszer igénye. (a látott videó alapján viszont: nem teljesen magyar?) Köszönöm a válaszokat:

Ry-Fan


2010. júl. 11. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Sz*r szépen írva..
2010. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OoO a second lemaradt.. Miért szr? indok van?
2010. júl. 11. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is gagyi nagyon.Nézd meg te is akkor és meg tudod.. Az biztos aeronak semmi köze hozzá ;D Selejtes az egész.
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, igen elég gyenge a dolog, ilyet csinálgatok én is,, csak én saját témákat csinálok majd hozzá, és nem egy Vista és 7 téma keverékét teszem rá, beépülve. Egyedül majd csak telepítőt nem tudok csinálni ami bootol és felmásolja a fájlokat. Max majd fellehet tenni Paragonal, Ű(Gost sokat foglal)

Visszatérve, főleg, hogy a telepítés nem kiejezetten a beígért 15-20 perc, és amíg fel nem tettem a Virtual PC beépülőjét, használhatatlanul lassú volt. Mondjuk sztem az SP3 amúgy sem a legjobb.

thx a válaszokat.

2010. júl. 12. 10:51
 5/8 anonim válasza:

A válaszokból kiderül hogy nem tudjátok mire való a:

Windows XP AEROMICRO by BlueEyes


elsőosztályú rendszer kisebb gépekhez,

vagy egy hordozható XP-nek, pendrive-on viheted a saját rendszered!


Tesztként felraktam, 11 perc alatt fent van, a telepítés gyorsasága HDD sebességétől is függ!


Az egész magában 681MB !!!!!!

virtuális memo nélkül.

2010. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem annyira gáz, csakhogy feltettem egy alap kis gagyi régi gépre, és nem ismerte fel az alap kis video driverjét, szal az alapból nem volt jó, + telenoros modemet sem kezelte ;).. Többet nem rakom fel :)
2011. jan. 12. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Le lett belőle szedve csomó illesztőprogram, amiket feleslegesen tettél vonal fel a gépedre, de everest-tel megnézed, milyen eszközöd van és pl. a drivers.hu-ról letöltöd a drivert hozzá. Egy normálméretű XP sem ismer fel minden eszközt, ennek meg éppen az a lényege, hogy feleslegesen ne terhelje a gyengébb vagy kisebb technikát, pl. a netbookomnak 2 gigás vinyója van, normál XP fel sem megy rá, ezzel viszont kitűnően használható. :)
2011. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sracz66 ***** válasza:
Ahogyan az a nevében is van, ez egy MICRO operációs rendszer. Nem tudom, miért kéne 27 millió drivernek benne lennie? Feltelepíted, elméletileg tudod, hogy milyen hardverek vannak van a gépedben, sőt optimális esetben már rég rendelkezel az illesztőprogramjaikkal is, így csak azokat telepíted fel. A téma gondolom csupán azért lett bele integrálva, hogy utaljon a verzióra, ezt bármikor le lehet cserélni. Ha ezeket nem tudod végigcsinálni, bele se kezdj semmilyen operációs rendszer telepítésébe! Szerintem nagyon hasznos kis buhera, ér legalább annyit mint linuxban a Puppy vagy még inkább az XPPuppy, amit szintén régebbi viszonylag kis erőforrásokkal rendelkező gépekhez fejlesztettek.
2012. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!