Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen honlap/weblap-készítőt...

Milyen honlap/weblap-készítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, amit úgy tudok szerkeszteni, mint pl. a lapunk.hu-t, vagy a gportal.hu-t és nem kell FTP-vel sem szórakoznom, mert ahhoz nem értek. :S

az 5mp-t próbáltam, de ott a fejléccel van problémám, túl kicsi.

mlap-ot nem szeretem, gportal ugye fizetős, lapunk.hu-ra pedig nem tudok regisztrálni, mert azt írja, hogy tiltva vagyok. :S igaz, én ott már regisztrálva voltam, csak valami miatt törölték a honlapomat, és így már csak fizetőssel tudnék regisztrálni. megkértem barátnőmet, nem is egyet,hogy regisztráljon nekem, de azt írta nekik is, hogy tiltva vannak. vagy ez csak átmeneti probléma a lapunk.hu-nál? :S


köszönöm előre is a válaszokat!

16/L


2010. júl. 12. 01:42
 1/8 anonim válasza:
általában, mindenhova ftp-vel kell feltölteni (winscp-vel fel tudsz rakni mindent, tök egyszerű)
2010. júl. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj igen. a freewb pedig nem jött be, mert ott nem tudok saját témát készíteni, csak az alap sablonokat tudom használni, hátteret meg fejlécet tudok csak változtatni. :S lehet benne valahol saját sablont csinálni?
2010. júl. 12. 01:46
 3/8 A kérdező kommentje:
ajh :/ csak én ahhoz nem értek.. :S és egyszerűbb lenne számomra sokkal egy olyan, mint pl a lapunk.hu :S
2010. júl. 12. 01:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem regisztrálj egy rendesnél, ahol FTP van és telepíts egy tartalomkezelő rendszert, portálmotort.

Ha esetleg nem megy egyedül, írj, szívesen segítek benne.


További szép estét.

2010. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tartalomkezelősdi meg gportál nagyon akadozik a letöltéssel. Ha igényesebb akarsz lenni, és visszatérő látogatókat akarsz, mindenképp egyedi tervezésű, jól átgondolt felhasználó szemléletű weboldalt kell kézzel tervezned, nem pedig portált! Vannak kész hírmodulok a hotscripts.com-on, flash csetek, fórumrendszerek. Szerkesztőnek az Adobe Dreamweavert ajánlom, megadod benne a weboldalad feltöltési típusát (ftp) és egy gombnyomással frissíteni tudja a szerveren levő fájlokat.
2010. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy egyszerű honlap motor ahol nem kell semmit se csinálj csak feltöltöd belépsz az admin felületbe és megadod az URLt és már megy is.

Ha érdekel Privát email ;)

2010. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Ha nem megy az FTP-s akkor tartok neked egy E-mail kurzust, de akárki másnak is a tartalomkezelőkről, mint pl. az E107 és az FTP vagy a HTML... (iker@gportal.hu)


Amúgy itt van pár nagyon jó tárhely, ahol lehet bontogatni a szárnyaidat:

- [link]

- [link]


Ha magyart akarsz: -atw.hu (de itt van reklám)


Ha pedig mégsem akarsz FTP-t:

-lapunk.hu

-mindenkilapja.hu

-google.hu <-a kereséshez ;)

2010. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 09:58

írnál akkor nekem egy privátot? :)

nincs engedélyezve, hogy írjak neked.

köszi mindenkinek!

2010. júl. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!