Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ez az oldal? Támogatnád...

Milyen ez az oldal? Támogatnád szellemileg?

Figyelt kérdés

Szerintetek hasznos lehet egy ilyen témájú oldal?


Az apró hirdetőkben feladott dolgok elsikkadnak, itt viszont megtalálhatóak, a történetekkel együtt is akár.


Jogilag nagyon gázos lehet? (bár amiket ma megcsinálnak)..



[link]


2010. júl. 12. 14:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
boccs elírtam, [link]
2010. júl. 12. 14:31
 2/19 anonim ***** válasza:
Jó a témája az oldalnak.
2010. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A kamu állások kategóriába a hirdetések között levő három csillag helyére gondoltam egy ilyen lenyitható szerű kommentelő részt, ami nem kifejezetten regisztrációhoz kötött, hanem inkább ip-hez, és ott is csak a flood kivédése miatt..


Csak nem tudom hogyan valósíthatnám meg, mivel a php-hoz elég amatőr vagyok..


Nem ismer valaki beszilleszthető kész kódot??

2010. júl. 12. 15:14
 4/19 anonim ***** válasza:

Jó ez az oldal,jó ha ember nem bukik bele :)

Jogilag meg nem hiszem hogy pont annak lesz kára belőle,aki figyelmeztet,inkább aki pénzt akar lopni a naív emberektől =)

2010. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 compactegon ***** válasza:
Szerintem is jó az ötlet! igenis tudja meg mindenki kik az ok a kercsegek, akik nem valós ajánlattal más embereket kihasználnak. Mit tehet? feljelent? ugyanmár...
2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szuper ötlet. Szellemileg nemigen tudom, de ha szükség van ár, akkor a webfejlesztői tudásommal mindenképpen támogatnék egy ilyen projektet.
2010. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2010. szept. 26. 21:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha rám (utolsóra) gondolsz, akkor 19 éves egyetemista vagyok és 3-4 éve vagyok a szakmában.
2010. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Melyik cégnél?


Szted be lehetne pörgetni a dolgot?


Eléggé gyerekcipőben jár még.

2010. szept. 26. 22:03
 10/19 anonim ***** válasza:
Szabadúszó vagyok. Szerintem igen, működne a dolog, mert tudomásom szerint nincs másik ilyen oldal, ami "védi" ill. tájékoztatja a munkakeresőket. Viszont ahhoz, hogy működjön több tartalom kellene. Olyanra gondolok, hogy pl részletesebb leírás kéne arról, hogy mi a gond a munkával, mert nekem pl nem mindegyiknél egyértelmű.
2010. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!