Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megírtam az oldalam asztali...

Megírtam az oldalam asztali verzióját, mobilbarát verziót is meg akarom csinálni, de megoldható lenne így?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen arra gondoltam, hogy amikor felmész az oldalra, akkor az index.php eldöntse, hogy te gépről nézed az oldalt, vagy telefonról és ez alapján navigáljon el az adott oldalra (tehát hogyha gépről vagy, akkor a /desktop/index.html-re, ha telefonról, akkor a /phone/index.html-re).

Ez megoldható lenne valahogy, vagy mindenképp kell a @media screen and (max-width) és ráépíteni mindent?


2019. aug. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

megoldható, de így 2x dolgozol a tartalomnál.

nézheted az UserAgent -et PHP -ban, vagy JS -el a ScreenWidth -ot.

2019. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Okey, köszi.

Nem fogok, amint feltelepül a frissítés átírom a kiterjesztést php-ba, aztán mysqlből lekérem őket és minden megoldva tartalmat tekintve :D még a kétnyelvűség is, hála istennek. Egyedül ez a splitelős cucc nem ment, hogy eldöntse melyikhez viszi.

2019. aug. 20. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitalálták már a reszponzív design-t, nem kell kétféle oldalt készíteni.
2019. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudok róla, és ha végig olvastad volna a kérdést magad is szembesültél volna ezzel, mivel írtam, hogy "...vagy mindenképp kell a @media...", de a kérdésben még direkt (pont azért, hogy az ilyen válaszokat elkerüljük) kiemeltem, hogy "...mobilbarát verziót is meg akarom csinálni, DE megoldható lenne így?" ...


Tipp neked, és minden GYIK felhasználónak:

OLVASSÁTOK EL VÉGIG A KÉRDÉSEKET.

2019. aug. 20. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Tipp minden kérdésfeltevőnek:


Először google, aztán kérdés.


De ha már úgyis el tudod dönteni hogy mekkora kijelzőről böngészik a delikvens, akkor nem egyszerűbb ha külön css fájt töltesz be?

2019. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oldal lényege, hogy a később idelátogató is tudja hasznosítani az információkat, és jó ha tudja, hogy nem az a követendő módszer, amit te szeretnél használni.
2020. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!