Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csak engem zavar, hogy kissé...

Csak engem zavar, hogy kissé igénytelen és nem mobilbarát a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés

Ráférne egy alapos ráncfelvarrás. Reszponzív dizájn módfelett praktikus lenne.

Telefonon állandóan ki-be kell zoomolni, régies megoldások stb. Kényelmetlen az egész.



2015. júl. 5. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam.
2015. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik. A modern oldalak nagyrésze optimalizálatlan bughalmaz felesleges csicsákkal, és nagyon hosszú töltési idővel. Itt meg a reklámokon kívül nincs kép, és pillanatok alatt betölt telefonon, tableten és számítógépen is. Minimális adatforgalmi igénye van a képek meg csicsás vackok hiánya miatt így mobilnetről is bártan lehet használni
2015. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
lehetne optimalizálni, de nem sok esélyt látok rá.
2015. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
9%
Egyedül a mobil kinézet hiánya a hiba. Azonban a reszponzív dizájn egy felesleges baromság. Csak idő és erőforrás pazarlás, gyakorlati haszna nincs.
2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Táblázatos a build, olyan, mintha valaki láncfűrésszel akarna agyműtétet csinálni.
2015. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
#4 te meg hülye vagy mint a segg :D
2015. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Kösz, végül is csak ez a szakmám...


#4-es voltam.

2015. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

"a reszponzív dizájn egy felesleges baromság"

"ez a szakmám..."

OMG!!!


Szegény ügyfelek...

2015. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
#7 és nem érzed úgy, hogy kicsit nyitottabbnak kéne lenned, hogy megismerhesd bizonyos dolgok előnyeit? Őszíntén szólva az előző hozzászólásod alapján még csak 'junior' szint felé haladsz (neked is tudnod kéne, hogy ez a hozzáállás téged minősít, nem a módszert), szakmának addig ne nevezd ha így van.
2015. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Megismertem a reszponzív dizájnt már évekkel ezelőtt, épp ezért tartom feleslegesnek.

Felesleges. Értelmetlen, hogy minden pixelnyi méret módosításkor újra épüljön az oldal, hiszen valóságban ilyen nem történik soha. Ezért mobileszközök számára elegendő fix méretekre definiálni a stílust.

A reszponzív dizájn csak parasztvakítás.


Ami pedig az ügyfeleket illeti: szerencsére nem Magyarok ;)

2015. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!