Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Más is így van ezzel? (webfejl...

Más is így van ezzel? (webfejlesztőknek)

Figyelt kérdés

Megalkotsz egy nagyon szupert dizájnt, (vagy töltesz egy jó websablont) amivel nagyon szép megjelenést adsz a honlapodnak. Csodálatos lett, minden nagyon tetszik benne. Örülsz.


Megírod mögé a kódot mondjuk néhány nap alatt, és mire a végére érsz már nem is tetszik annyira a honlap, mint az elején. A végére már megszokod, és nincs benne semmi új.


2010. júl. 14. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
a weblapot nem azért csinálom hogy új legyen benne, mivel egyszer megcsináltam végigtoltam ,így már nem lesz új. azért csinálom, mert fizetnek érte, vagy nekem hoz majd pénzt, látogatókat, stb, illetve az üzemeltetésben nyerem az örömöt, ezenkívül fejleszteni mindig lehet, ha nem tetszik valami.
2010. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem én csinálom a dizájnt, úgyhogy nem nagyon érdekel, a logika működjön, amúgy meg ha a megrendelőnek tetszik és fizet, akkor nem igazán bír érdekelni :D
2010. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha megrendelésre dolgozok pénzért, akkor soha nem szokott ilyen érzésem lenni, hogy beleunok, stb.


Viszont olyan esetben már tapasztaltam ezt az érzést, amit a kérdező írt, amikor magamnak, vagy csak hobbiból készítettem valamit.

2010. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is így vagyok vele mint az előző hozzászólók. Ha pénzért csinálok akkor csak az érdekel hogy ő konkrétan mit akar bele. Viszont régen(néha most is) volt olyan hogy már nem tetszett.
2010. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mert nehany nap alatt ritkan szoktam egy oldalt megcsinalni. ;)
2010. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amugy meg ugy jo egy oldal, ha skinelheto ;)
2010. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!