Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen jó minőségű forrásból...

Milyen jó minőségű forrásból lehet megtanulni a Joomla! Alapú honlapkészítést az alapoktól kezdve?

Figyelt kérdés

Tudom, ott a Google, Youtube és hasonlók.


De engem konkrét források érdekelnének, amelyek valóban jól fel vannak építve és nem összeollózni kell a "tananyagot" a netről.



2019. okt. 5. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj haver! Ha egyszerű kereséseket nem vagy képes beírni a google-be akkor hagyd a joomla-t
2019. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1



Nem érted a kérdésem lényegét!

Minőségi forrásra van szükségem. Rákeresek a Google-ban a Joomla! alaú honlapok készítésére és 1000000000000000000000000000000000 forrást megjelenít. Miért probléma az, ha nem kezdem el lecsekkolni egyenként, hogy melyik a valóban minőségi forrás?

Minek akarjam újra feltalálni a kereket, ha esetleg vannak itt olyanok, akik tudnak konkrét forrást adni, tapasztalatok alapján?

Te nem azok közé tartozol, akik tudnak ilyen forrást, így feleslegesen koptattad a billyentyűzetet...

2019. okt. 5. 15:08
 3/8 A kérdező kommentje:
*billentyűzetet
2019. okt. 5. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Google relevancia, népszerűség alapján rangsorol.

Minden találat az első oldalon tökéletes lesz neked.

Ezen túl minden más csak hiszti.

2019. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl hivatalos dokumentáció.
2019. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg igen, ahogy az előttem szóló írja. Gondolod te vagy az első szerencsés, akinek Joomlával kell foglalkoznia?
2019. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ismered az OOP design patterneket akkor csak elolvasod a dokumentaciot. (annelkul felesleges takolni)
2019. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A 7. választ író kivételével a többinek üzenem:


Egy KÜLFÖLDI, ANGOL nyelvű SZAKMAI FÓRUMban 30 percen belül kaptam olyan linket, amelyen teljes Joomla! tanfolyam érhető el kezdőtől a komoly haladó szintig. Lépésről lépésre, ingyen, angolul.

És senki nem kezdett el savazni. Talán azért, mert ők valóban értenek hozzá, és nem a frusztrációjukat élik ki a fórumban.

Viszlát!


Ui.: A #7 választ köszönöm szépen!

2019. okt. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!