Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogomba miért nem tudom...

Blogomba miért nem tudom felrakli a bejegyzéseim? Ezt írja: HTML-kódja hibás: Tag is not allowed: META

Figyelt kérdés
wordből másolom be, de máskor sikerült, nincs kép csak sima szöveg.
2010. júl. 16. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy rosszul tudom de a META code-ok azok ilyesmik: copyright,all rights reserved...stb.


amúgy értelmesebb lenne valami html szerkesztővel csinálnod azokban van hibakereső is.

2010. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 compactegon ***** válasza:

a meat-tageket az oldalhead részében (ezt nem látja a user) találhatóak. a keresőrobotoknak segít megtalálni az oldalt, illetve kulcsszavakat és leírásokat stb. tartalmaz.

tehát ha valamelyik sorod <meta name.../>így kezdődik, azt ne másold bele!

2010. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bemásolom a szöveget word-ből, a gép alakítja át akár egy mondatot is.

<meta equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 9"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 9"><link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/X/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:worddocument> <w:view>Normal</w:View> <w:zoom>0</w:Zoom> <w:hyphenationzone>21</w:HyphenationZone> <w:donotoptimizeforbrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:" stbstbstb


mit lehetne tenni?

2010. júl. 17. 10:13
 4/4 compactegon ***** válasza:

a word nem jó! formázik, azt meg nem szereti a internett! :)

notepaddal csináld, vagy jegyzettömbbel.

2010. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!