Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Fiktív tartalom az üres oldalra?

Fiktív tartalom az üres oldalra?

Figyelt kérdés

Készül egy honlapon (portál), ahol nem általam feltöltött tartalmak a fontosak, hanem a -úgymond- a felhasználók szerkesztik az oldalt. Az oldal beindulásakor, az első felhasználók számára szinte üres az oldal.


Úgy gondoltam, hogy néhány fiktív felhasználót regisztrálok, hozzászólást tartalmat hozok létre, esetleg a látogatók számát is 1200-ról indítom, hogy lássák él az oldal.


Ti is így csinálnátok?


2010. júl. 16. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, ezt így szokás.

A társkeresők is úgy indulnak, hogy 500 regisztrált tag van, fényképpel, adatlappal és persze mind az admin.

2010. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A végén ígyis-úgyis kiderül, hogy az egész fiktív, és a cucc visszafele sül el.


Nincsenek ismerőseid, akik érdekeltek/jártasak az oldalad leendő témájában. Két legyet egy csapásra, egyrész lesznek hozzászólók, másrészt pedig nem csapod be az "igazi" felhasználókat azzal, hogy saját álnevekkel kommentelgetsz.

2010. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második: értem, hogy ez nem a legjobb megoldás, de egy tök üres oldal láttán még csak kedve sem lenne az embernek be-regelni. A hozzászólások növekedésével, folyamatosan törölném a fiktív emberkéket...


Ez a GYK oldal, ha tök üres lenne, csak a kategória címek lennének, lenne kedved kérdezni? :)

2010. júl. 16. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem kérdezni:D Kíváncsi volnék adminbá mitmondana:P
2010. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nem így csináltam. volt sok ember,akit érdekelt a honlap témája és beregeltem a keresőkbe is...naponta bejött 1000 látogató már az első hónapban
2010. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!