Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik e cms rendszerhez...

Létezik e cms rendszerhez fizetős tartalom plugin/kiegészítő?

Figyelt kérdés

Olyan plugint keresek amivel be tudom állítani 1-1 oldalra hogy csak az előfizetők láthassák. 1 ilyen rendszer találtam ami a Elevated X CMS nevet viseli.


Nekem inkább wp, e107, joomla rendszerekhez kellene ilyen kiegészítő?! Ingyenes és fizetős fajta is jöhet.


köszönöm!


2011. máj. 22. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem túlbonyolítod. Csupán egy ötlet.

A legtöbb tartalomkezelő rendszerben ellehet rejteni tartalmat bizonyos felhasználói csoportok elől. Tehát ha készítesz egy "előfizetők" csoportot, akkor az adott tartalmakat beállíthatod, hogy csak számukra legyen elérhető. A megoldandó feladat inkább a befizetés, előfizetési regisztráció automatizálása. Itt a döntő kérdés, hogy milyen fizetési módszert választasz. A legkönnyebb az emelt díjas sms-es, de megoldható az online átutalás, vagy egyéb más lehetőségek is rendelkezésre állnak. Ehhez pedig hasonló helyen találsz segítséget: (de a bankkal való egyeztetés után akár magad is megoldhatod)

[link]

[link]

...


Sok sikert!

2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó ötlet. Igazából paypal ill moneybrookers fizetést szeretnék megoldani.


Találtam egy plugint wp-re. "Emember", igaz ~50$, de ahogy olvastam tudja azt ami nekem kellene.

2011. máj. 23. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!