Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek megfelelo a...

Szerintetek megfelelo a wordpress egy szemelyes weblaphoz?

Figyelt kérdés

Szemelyes weblaphoz alatt egy oneletrajz szeru weboldalt ertek, egy egyszeru contact formmal.


En magam is szoftverfejlesztok vagyok, de backend oldalt asp.net mvc-t hasznalok, aminek a hostolasa sokkal tobbe kerul, mint a wordpress hostolasa. Nem fognak komolytalannak gondolni szerintetek, ha meglatjak a hr-esek/leendo munkaltatoim, megbizoim, mas fejlesztok, hogy wordpressben keszitettem a weboldalamat, ahelyett hogy nullarol irtam volna az egeszet?


2019. okt. 31. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy letöltesz 1 ingyenes sablont, esetleg veszel 1-et és arra az 1 formra megoldod a backendet azzal amivel tudod jó áron PHP vagy Node.JS


felesleges egy egész motort mögé rakni, még 1 PHP keretrendszer is "sok", de azzal nagyon hamar meglennél és jó eséllyel biztonságos és stabil lenne a rendszer


de csinálhatsz sima statikus weboldalt is ahol raksz ki contactot és max JS-el egy "nem vagyok robot" részt beleraksz azért


saját weboldal amúgy annyira nem fontos, egy jól megírt önéletrajz a megfelelő oldalakon még mindig jobban megéri, mert nem feltétlen lesz 1 HR-esnek ideje böngészgetni a te weboldaladat

2019. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki komolytalannak gondolja a Wordpresst, azzal ne foglalkozz. Sok weboldalhoz bőven elég, sokkal költséghatékonyabb beüzemelni, mint megírni nulláról egyet, könnyebben bővíthető, és ha az ember kicsit belemélyed a hátterébe, a testreszabás sem gond.


Én úgy szoktam megoldani, hogy ha egy kicsi, személyes oldal kell, ami ritkán bővül, akkor ingyenes template statikusan, és azt szabom testre. Ha gyakran van új tartalom, új oldalak, akkor valamilyen CMS, akár Wordpress, akár bármi más. De a Wordpress azért jó választás, mert mindenféle plugin létezik hozzá, és a közösségi supportja is jó.

2019. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hr-es, munkaltato pont leszarja a weboldalad. (ettol fuggetlenul megfelel)
2019. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Full stack dev over here:


kérlek AZONNAL (nem tudom nagyobbal írni) verd ki a fejedből azt a rémálmot. De igen, ki fognak röhögni, és totál hiteltelen leszel. Ezt komolyan mondom.


Ha már szakmabeli vagy, akkor igenis szánd rá azt az egy hetet míg átrágod magad pár doksin és összeraksz magadnak egy teljesen bézik oldalt.


És mivel mindenképpen új dolgot fogsz megtanulni, tanulj meg olyat ami modern és hasznos, népszerű.


Angular - Vue - React


ASP .NET - Java Spring Boot - php Symfony



ezek közül minden tökéletesen XXI. századi. Nézz ki egy kombót és tákold össze. A wp-t pedig felejtsd el végleg, és nehogy említsd, hogy ilyen eszedbe jutott :D

2019. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!