Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem jelennek meg a...

NickyMiha kérdése:

Miért nem jelennek meg a feltöltött képek gportalon?

Figyelt kérdés

Már elég régóta szerkesztek portált... és van egy problémám, ami mindig felmerül.

Rendszerint, ha újratelepítem a gépet, persze nem minden esetben, nem tudok képet beilleszteni, sehova.. másolom, beillesztem vagy billentyű kombinációt használok. Persze berakja, és én látom is, de miután elküldöm (legyen az egyszerű modulba, vagy vendégkönyvbe) Mozzillánál, Expolernél és más böngészőnél sem jelenik meg a kép. Undefined, törött kis képecske, x.. ilyesmik vannak helyette.. ez nálam nagy probléma, mert menünek is, és hirdetésnek is képeket használok. Ráadásul általában szerepjátékos portálokat indítok, amikhez képekkel jelentkeznek, de amikor én áthelyezem szereplőnek, képük eltűnik, és ismét a hibás, nem megjelenő kép lép érvénybe.. Nemtudom, hogy mi lehet a baj.. de kezdek nagyon elkeseredni :(


2010. júl. 19. 18:14
 1/2 anonim válasza:
gondolom azért mert a gportálnak a kép LINKJÉT érte?-linkjét kell odarakni...a képre rámész jobb egérgomb vami adat féle és ott a link azt másolod majd bemész szerkesztői nézetbe ott a kis képre az url-ba bemásolod a linket és kész!!remélem segítettem!én is ott használom és tök egyszerű..még segítség sem kell...megbírod oldani szerintem...sok sikert!!
2010. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam.. sajnos nem sikerült :( :( :(
2010. júl. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!