Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik tárhelyszolgáltatót...

Melyik tárhelyszolgáltatót ajánlod, aminél ingyen lehet tesztelni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy 1 darabig ingyenesen használnám csing csang.hu domainen, ameddig ki nem váltom.


Wordpress-t vagy valami blog motort telepítenék rá, az fontos, hogy menjen rajta.


Régen ilyen volt a bluehost, csak 5 éve amikor foglalkoztam ilyesmivel, akkor tetű lassú volt Mao-ról.

Később mire designt, meg mindent megcsináltam eltelt 3 hónap, de akkor elég volt magyar fizetősre költöztetni mindent pikk pakk, a magyarért meg valami 8-12 ezret fizettem 1 évre.


Ma változott valamit a piac? olvastam, hogy SSD szerverekkel hirdetnek, gyorsabbak a weboldalak tőle tényleg?



Szóval ingyenest szeretnék használni, ami normálisan működik, ameddig teszt / építő fázisban van a weboldal, tudtok ilyet javasolni?


Domain-t azt hol vegyem? Nem találom azt a szolgáltatót, akitől régen külön vásároltam azt, az külföldi volt.


2019. dec. 26. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb megoldás, ha feltelepítesz egy XAMPP-ot a gépedre:

[link]


Vagy ha mindenképpen ingyenes tárhelyen akarsz fejleszteni, akkor az ATW-t ajánlom, de számíts rá, hogy sok funkció le lesz tiltva php-ban:

[link]

2019. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

xamppal még sok éve próbálkoztam, de nem jött be annyira, mint az ingyenes tárhely.. még gondok voltak vele

sql -t külön kellett futtatni, hogy működjön stb.


manapság jóféle?


ez az atw jó szolgáltatást nyújt fizetősön?

2019. dec. 26. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a fizetős szolgáltatásuk, de ingyenesből tudtommal csak az UW és az ATW van Mo.-n.
2019. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WindowsJocy válasza:

Szerintem mostanság ez a legjobb ingyenes szolgáltató!


[link]


Ez pedig a saját forumom nem töllük ,de ingyenes ezis !


[link]

2019. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz, ez az nvs tényleg jónak tűnik
2019. dec. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!