Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Online hol készítek egy...

Alopex kérdése:

Online hol készítek egy honlapot, aminek van tárhelye?

Figyelt kérdés

Lenne egy honlapom, amit a barátaim körében megosztanám, de akadtak néhány gondok. Tudom ott van a glitch.com, de egy másik honlap kéne, mert vannak a honlapnak hibái...

Lényeg a lényeg, olyan honlap kéne, amin tudok honlapot megosztani, és kapok egy linket, és az mindig működne. És jólenne ha lenne tárhelye, mivel a honlapomnak úgy random 55GB. tudom sok, de na, 23 film + sok css. És tudom hogy a mai világba nagyon nehéz ilyet kérni, de nem árthat ha ingyenes a honlap.

VAGY (És itt egy hatalmas / jel) egy olyan honlap, amire fel lehet tölteni filmeket nem listázottba(És nem ellenörzi le ott is egy Copyright törvény[És ne írjátok hogy pont ez a lényeg, hogy ne másoljuk, de nem nyilvánosba akarom, csak magamnak, és a barátaim körébe]), és linket lekérni a videókról, amit be lehetne illeszteni a honlapomba.



#weboldal készítés #online honlap
2020. jan. 1. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tessék?
2020. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem kapsz 50 GB tárhelyet ingyenes, pláne nem úgy, hogy illegális cuccokat tárolnál rajta. A mai világban egyébként nem gondolom, hogy bárkinek is gondot okozna egy film letöltése tetszőleges minőségben, nehogy már úgy kelljen a kedves barátaidnak feltölteni...
2020. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"sok css" helyett legyen keves es boom meg van oldva
2020. jan. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haha, jò vicc volt. 55GB tàrhelyet a büdös èletben nem fog neked senki ingyen adni.
2020. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:

Az említett, egymást kizáró feltételeknek megfelelő tárhelyet legjobb tudásom szerint legegyszerűbben saját szerverrel tudsz csináni magadnak. Abba akkora HDD-t teszel, amekkorát szeretnél és azt tárolsz rajta, amit akarsz. Persze ilyenkor a teljes felelősséget neked kell vállalnod érte...

A copyright-tal pedig nem tudom, mi a gondod: ha rendelkezel a megosztáshoz szükséges jogokkal, akkor senki nem fog érte szólni. Ha pedig nemb akkor viszont nem oszthatod meg a barátaiddal...

2020. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyiss portot a gépeden, amin hozzáférnek a filmedhez.
2020. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 2TB-os + RAID-ben futó szerver fut a router mögött 7/24ben, és DDNS névfeloldással csatlakozok rá VPN-el.


Ez eddig ~40ezer + HDD-k. (integrált CPU-s ITX alaplap 4-8GB RAMmal bőven elég, persze linux OS, ugye ahhoz is érteni kell xD)


Oszt olyan, mint ha ott lenne mellettem... ^^

- nincs netre kivezetve, így csak akkor éred el, ha beVPNezel.

- VPN fiók meg másnak is adható, így megosztható

- persze a fentiek csak IP-t adnak és privát hálózatot :D Attól még a szerverhez hozzá kell férni valahogy :D lásd: jelszó

2020. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"nincs netre kivezetve" így nem igaz, mert a VPN-nek valahogy be kell találni. :D De csak annak van a tűzfal kinyitva, mondjuk máshogy hogyan csattansz fel? :))))
2020. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!