Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ez a tárhelyszolgáltató...

Ez a tárhelyszolgáltató milyen? Jók az árai vagy inkább gyanúsan olcsó? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

[link]


gyanúsan olcsóak? megbízhhatóak?


5 éve foglalkoztam utoljára ilyesmivel, akkor hasonló, vagy HDD-s szolgáltatásért sokkal, de sokkal többet fizettem, domain + 1 GB tárhelyem volt csak összesen


2020. jan. 11. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:

még annyi, hogy hogy érdemesebb domaint beregisztrálni?


érdemes a godaddy-n megvenni és átvinni, vagy pl. jobb, ha pl. a cweb-re bízom?


már regisztráltam az ingyenesre, de miközben használom az oldalukat, picit lehetne gyorsabb szerintem

2020. jan. 11. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Csökkentek az árak, ma már sok jó szolgáltató van, versenyeznek, meg a saját szerver üzemeltetése is opció cégeknek, a nagy pénz meg belőlük van.
2020. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és erről a cwebről mik a vélemények?


most regisztráltam és eddig 404es hibát írt a telepíteni kívánt oldalamra, most 503-ast ír, szerintem flottul kéne működnie, de nem olyan, mint várom... szerintetek?

2020. jan. 11. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem hangzik jól. Azért kicsit várj, hogy a domained adatai lefrissüljenek tutira, de ha holnap se jön be kérd vissza a pénzed.
2020. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem fizettem érte


elvileg én rontottam el, hogy töröltem a szerverről mindent


egyelőre korrektek, visszavonom, amit korábban írtam, eléggé korrekt a support színvonala, már meg is oldották

2020. jan. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!