Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az oldalamról?

Mi a véleményetek az oldalamról?

Figyelt kérdés

Nekiálltam egy online film nézos oldalnak és kiváncsi lennék pár ember véleményére, tanácsára, ötletére.

Naon az elején vok, az adatbazisba is csak beirogattam par dolgot tesztelés miatt, szal bug report-ra nem vok kiváncsi, inkabb a film listazas, az adatlapok megjelenitése, kinézet és az oldalra való ugrásra vonatkozo tanácsokra.

A logot direkt kivettem, h véletlenul se legyen reklám és feltöltottem egy ingyenes tarhelyre:

[link]

Thx!


2010. júl. 22. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

-Az ötlet jó, tetszik a menüválasztó is!

-Bár a minimál dizájn most a nyerő, de ez túl minimál, egy kis életet vigyél bele! Szerintem.


(Ne lepődj meg ha 1 óra múlva törlik a kérdésed. Én is így jártam tegnap. Ha gondolod cserélhetnénk bannert, de akkor még időben írj privátot!)

2010. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
naon letisztult, és egyszeru oldalra torexem. de még naon az elején vok, szal életet még raérek vinni bele.
2010. júl. 22. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Hello dexter! | Kijelentkezés | Segítség xD ki az a dexter?
2010. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

tartalom jelenleg nincs, a design nulla, hiszen még az elején tartasz, nem nagyon lehet mit értékelni rajta egyelőre. Egyedül ez a javascriptes cucc jó, de ez meg olyan, hogy az első pár másodpercben látványos, aztán megszokja az ember.

A kódod viszont csúnya. Nem használsz idézőjeleket és táblázattal készíted a vázat miközben egy halom divet használsz.

Mondjuk abból ki lehet indulni, hogy a túl csicsás design elvonja a figyelmet a lényegről, vagyis a tartalomról. Ha ezen megfontolásból ilyen a design, akkor viszont teljesen jó és elég, mert mindenki a tartalmat nézi egyből. Viszont akkor meg felmerül a kérdés, hogy minek ilyen csúszkás cucc, amivel el tud szórakozni a hülye gyerek ahelyett, hogy a tartalommal foglalkozna.

2010. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én vok. azt hittem 1értelmu, h még nincs login rendszer és csak kiirtam oda vmit.
2010. júl. 22. 15:56
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elemzést és a kritikat.

minden szavaddal egyetértek és el is gondolkodtatott. Naon kezdo vok, szal html-t és css-t nem vágom annyira, valszeg ha latnad php kodot, arrol is lenne véleményed.

Csúszkás cuccot inkabb a funkcioja miatt csináltam. hasonlo oldalaknak minimum 3-4 oldalletoltés kell, h eljuss a filmhez, szeretném nagyon leegyszerusiteni az oldal használatát.

még sok terven és ötletem van, szoval messze tartok a végleges állapottol.

2010. júl. 22. 16:18
 7/14 anonim ***** válasza:

A design-on és a kódon is dolgoznod kell még, és hogy hasznod is legyen belőle mindenképp helyezz el 1-2 reklámot is. Nem azt mondom hogy rakjad tele reklámmal, lehet azt úgy is hogy jól nézzen ki, de szem előtt legyen.

A másik dolog amire figyelned kell az, hogy jogilag tiszta legyen, ne tudjanak belekötni máskülönben befuccsol a vállalkozás és pénzbüntetés vagy akár börtön is lehet a vége.

Ja, és inkább áldozz néhány ezer forintot egy saját domainre és tárhelyre, hidd el sokat fog dobni az oldal látogatottságán! :)

2010. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Elfelejtettem hogy a .net .biz és stb domain-eket kerüld, .com vagy .hu a tuti!

Jó munkát! :)

2010. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egy napos melom, szal odaig még nem juthattam el, h sajat domaint és szervert vasaroljak. a design is egyértelmu, h nem érhette al a végleges formaját. hirdetést nincs értelme kirakni egy 10 filmel rendelkezo adatbazisu honlapra, de az a tervem, hogy abbol fog jovedelmezni. a börtön buntetés sztem tulzas. nah mind1, azé thx a hozzaszolast!
2010. júl. 22. 23:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak az nem tetszik hogy sok helyen van így:

9-

9-e

9-es

2010. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!