Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az oldalamról?

Mi a véleményetek az oldalamról?

Figyelt kérdés

Nekiálltam egy online film nézos oldalnak és kiváncsi lennék pár ember véleményére, tanácsára, ötletére.

Naon az elején vok, az adatbazisba is csak beirogattam par dolgot tesztelés miatt, szal bug report-ra nem vok kiváncsi, inkabb a film listazas, az adatlapok megjelenitése, kinézet és az oldalra való ugrásra vonatkozo tanácsokra.

A logot direkt kivettem, h véletlenul se legyen reklám és feltöltottem egy ingyenes tarhelyre:

[link]

Thx!


2010. júl. 22. 13:56
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia,


Nekem tetszik az oldal! Igaz, hogy még kicsit a designen javítani kéne, de JÓ!!


Szívesen segítek neked az az oldal szerkesztésében, írásában designében. Ha elfogadod segítségem írj!


Üdv.: akosbal

2010. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az az igazsag, h az oldalt egyedul szeretném csinalni, nem naon hiszek a csapatmunkaban. az adatok feltoltésésben és majd az uzemeltetésben szeretném ha betarsulna vki, de az még messze van és a feltoltés meg naon cigany melo lesz. kezdésnek kéne minimum 3000 film, adatlappal egyutt, de az nem fejlesztési melo mar. koszi a segitokezet és ha mar naon nem birom egyedul, akk dobok egy mailt.
2010. júl. 23. 19:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Tetszik a színe, jó a betűválasztás és nagyon szép a vízszintes csúszás a filmek és sorozatok közti váltásnál.

Első ránézésre kellemes csak zavar az a hatalmas fehér felület. Nem tudom, talán lehet valamit kezdeni.

Használat közben a lefelé nyíló dolgok szerintem zavaróak, mivel sokat kell miattuk scrollozni, attól függően hol nyitom meg a filmet le vagy felugrik az egész.

2010. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ujrakezdtem az egészet. most a design részét naon hanyagoltam.

[link]

2010. aug. 3. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!