Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért van az hogy az új...

Miért van az hogy az új posztomat kivesz a google az amúgyis hátul levő találatok közül, majd újbóli kérelem után visszarakja?

Figyelt kérdés

Bugos Blogger Blogspotról van szó, ez is egy általános jelenség hogy az új posztoknál ezt csinálja, állandóan kivesz, majd kérem megint az indexelést, visszarak egy félnapig, aztán megint kivesz..


Ezt kb 2 hétig elkell játszani a posztok felénél, aztán ha elérnek egy bizonyos nézettséget, akkor ott kegyeskedik hagyni.


Valahogy nem lehet egyértelművé tenni, hogy ha azt kérem hogy legyen benne, indexelje, akkor azt nem egy napig gondoltam?


Igszából végül bennemarad, csak mocskosul sok időmet elveszi ez a jelenség is!


Unatkozik ott valaki, vagy tényleg ilyen xar az egész, és csak az instant 1000oldalas nézettségű oldalak sggt nyalja a google?



2020. febr. 28. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Jav: instant ezer nézettségű
2020. febr. 28. 17:15
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként ahogy hallom/látom itt is ezek elég jellemző dolgok..


Van ezeknek valami ügyfélszolgálatuk, ahol ellehetne mondani hogy menjenek az édes anyájukba' :D

2020. febr. 28. 17:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, tévedtem, már egy óráig se hagy benne..
2020. febr. 28. 17:56
 4/6 Kedves Vezető ***** válasza:
Én is beküldöm vagy 100x, mire benne hagyja
2020. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bloggert kell használni, ilyen egyszerű.
2020. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó, csak már belementem, a reklámjukba az volt hogy minden posztot előre sorolnak a google be, meg hogy milyen könnyű lesz reklámot is kitenni, stb, stb..


Nos, nem sorol előre, és reklámot se lehet kktenni egyáltalán, ha csak van egy +18 as témájú posztod, de azért is jött a hibaüzenet már a reklámrészlegüktől, hogy egy egy poszt sexuális áthallású..


Remek, gondoltam, "úgyis az óvodások a célközönségeim, meg biztos ők nézik a reklámokat is" :D

2020. febr. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!