Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Én ezt nem nagyon értem,...

Én ezt nem nagyon értem, segít nekem valaki?

Figyelt kérdés
Egy HTML oldalt kéne megcsinálnom. De én nagyon nem értem ezt:/ Ha valaki letudná írni részletesen, hogy is kell megcsinálni egy ilyet, meg, hogy kell elmentetni, milyen néven, megköszönném:)
2010. júl. 24. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2010. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy gyakorikérdéseken kéne weblapkészítést tanulnod.Fogj valami tankönyvet.
2010. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó rossz helyre írtam de nagyon kéne a segitség...

És igen csaj

2010. júl. 24. 15:34
 4/14 anonim ***** válasza:
írj privit, szerintem emailben vagy msnen könnyebben megbeszélhetjük. Infótanár+rendszergazda vagyok, nem kifejezetten a web az, amivel napi szinten foglalkozok, de természetesen a html. megy. ;)
2010. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
...és ha már ide írtad a kérdést, akár dughatnánk is, miközben html-t pírunk ;D
2010. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én segíthetek Neked! Webfejlesztő a végzettségem :P

Írj privit, ha gondolod... !

2010. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem lehet pár óra alatt elsajátítani. Én ezt az oldalt ajánlom tanulás céljából:

[link]

itt írják a legtöbb okosságot a témával kapcsolatban, és a HTML mellé ajánlott a CSS ismerete is, hogy tényleg egy jó oldalt tudj összerakni. Ezenkívül nem árt ha értesz valamilyen képszerkesztő progihoz, hogy a látvány is megüsse a mércét. De ez kikerülhető, ha a neten keresel ingyenes weblap sablont, amit már a saját ízlésednek megfelelően átvariálsz. Gugliba beírod: free templates, rengeteget találhatsz, és valamelyik biztos elnyeri a tetszésed.

2010. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magadnak kell igazi weblap vagy iskolai/ECDL feladat? Ha az utóbbi akkor gondolom a frontpage használatát kellene megtanulni
2010. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
előzőre: Frontpage? áááááááá... még létezik? Ne mondd, hogy iskolai/ECDL feladathoz még ilyesmi kell..
2010. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig de... :) Nemrég készítettem fel valakit az érettségire, frontpage használat kellett a webes feladatokhoz. Egyébként ez legalább annyira gáz mint az, hogy három éve nekem még vizsgakövetelmény volt a DOS ismerete.
2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!