Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Én ezt nem nagyon értem,...

Én ezt nem nagyon értem, segít nekem valaki?

Figyelt kérdés
Egy HTML oldalt kéne megcsinálnom. De én nagyon nem értem ezt:/ Ha valaki letudná írni részletesen, hogy is kell megcsinálni egy ilyet, meg, hogy kell elmentetni, milyen néven, megköszönném:)
2010. júl. 24. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Frontpage helyett Microsoft expression web van, de lényegében nincs sok különbség. Ha ez mellé értesz némi képszerkesztéshez, könnyen összeraksz egy jó oldalt. Amúgy érettségire emelt szinten még lehetett választani, középen már csak a Kompozert adták idén.
2010. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
DOS az rendben, néha életmentő tud lenni :) még most is, legutóbb épp HTML oldal előkészítésénél használtam.. (komolyan)
2010. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocs a Frantpage/DOS, ha maradt még konkrét kérdés, szívesen válaszolok.

HTML-t egy egyszerű szövegszerkesztővel (Notepad) is lehet készíteni, csak .htm vagy .html kiterjesztéssel kell elmenteni.


Van sok ingyenes szerkesztő, amit letölthetsz netről, nem csak fizetősek.

2010. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. aug. 3. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!