Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mien a honlapom szerintetek,...

Mien a honlapom szerintetek, mit javítsak, mi legyen rajta?

Figyelt kérdés
[link] - Irjátok meg mit javítsak és hogy mi legyen az oldalon... AZ OLDAL MÉG ÚJ! FRISSÍTENI FOGOM!!!
2010. júl. 24. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Klassz, hogy ismerkedsz a flash-sel, de az nem erre való. A weboldalakat HTML-ben írják, CSS-el formázzák és JavaScriptben írnak hozzá plusz funkciókat. Ezen egyelőre ne változtass. Ha ragaszkodsz a flash-hez, akkor is olvasgass a honlapkészítés mikéntjéről, mert most össze van hányva pár dolog ami foglalja a helyet és úgy ennyi.
2010. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon összegórált valami, ráadásul 1024x768-as felbontásnál vízszintesen is scrollozni kell, ami nagy hiba.
2010. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válszokat! a másodiknak üzenem a mit írt KIJAVÍTOTTAM! :D


Várom a további tanácsokat! :P

2010. júl. 25. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha a kevesebb jobb, kérdező! Remélem érted...
2010. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az tudomány, hogy sablonokból összevagdosol valamit 0 hozzáadott értékkel...?:)
2010. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézegettem az oldaladat és, ahogy lapozgattam, olvasgattam, kattintgattam rajta, egyetlen egy hiányosságot véltem felfedezni, a mindent. Ugyanis minden hiányzik róla.

Nincs tartalom, ha lenne az se lenne átlátható, mert nagyon zavaró ez a túlcsicsázott, flashes (amit mellesleg már nagyon régóta nem támogatnak a normák), csilli-villi cucc. Rögtön az oldal megnyílása után olyan olyan érzésem volt, mintha valaki összerágott volna 10 darab flash scriptet és a pofámba hányta volna.


De ne vedd komolyan, amit írtam, mert ez akkor lenne csak igaz, ha értékelhető lenne az oldal. De mivel egy halom flashen kívül semmiből se áll, így nincs mit értékelni rajta, nincs mihez kritikát fűzni.

2010. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tartalom
2010. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy fehér semmi. Legalább nem túl sok az infó xD
2010. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!