Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék készíteni egy olyan...

Szeretnék készíteni egy olyan weblapot, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

Egy online KRESZ tanfolyamhoz hasonló weblapot szeretnék létrehozni.

Legyen regisztrációhoz kötött.

A kérdések megválaszolása sorrendben történhessen csak.

Ameddig eljutott a látogató, azt mentse el a program.


Továbbá az is jó lenne, ha én minden kitöltött választ megkapnék.



2020. márc. 15. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez szerintem még egy sima kis kérdőív is elég lenne. Minden választ megkapnál, persze a kitöltőnek a nevét vagy valami azonosítóját meg kéne adnia, hogy tudd kiről van szó.

Az általad felsoroltak közül mindegyiket tudja, kivéve azt, hogy a kitöltő elmentse félúton, majd később folytathassa. (Bár ki tudja, lehet ezt is tudja)

[link]


Szerintem ez lenne neked a legegyszerűbb, de ha weboldalhoz ragaszkodsz, akkor valamiféle website creator tool-t használj, mondjuk wordpress, wix stb.

Ha html, css stb-ben te akarod magad megírni, akkor szerintem nem itt kéne érdeklődnöd, illetve ezt nem tudnád megírni pár nap alatt a nulláról indulva.

2020. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy erre kifejlesztett CMS

[link]

A telepítése alapvető IT ismereteket igényel, vannak róla oktató anyagok online.

2020. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!