Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megadtam a body-nak 100vw és...

Megadtam a body-nak 100vw és 100vh szélességet és magasságot. Hogyha valamit bele teszek 100%-os szélességgel, tökéletesen illeszkedik, viszont ha már görgetni kell, teljesen elmozdul minden?

Figyelt kérdés

Amikor annyi minden van az oldalon, hogy megjelenik a görgető sáv(nem tudom hogy hívják pontosan), akkor elmozdul az egész, és az alsó görgető sáv is megjelenik. Ha megadom neki, hogy overflow-x: hidden; az tök jó, mert nem jelenik meg az alsó, viszont ha legörgetek az oldal aljára és befrissítem, akkor van esély arra, hogy kicsúsztat jobbra, ahol a baj történik.

Valami megoldást tudtok rá?


2020. márc. 15. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

mert a scrollbar is beletartozik a 100vw szélleségebe.

Az legyen width: 100%, a magasság pedig min-height: 100vh;

2020. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. márc. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!