Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webprogramozó ér valamit...

Webprogramozó ér valamit webdesign tudás nélkül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyit amenyit tud :)

De mi is az a webdesing ?


A könüves is ér valamit festő tudás nélkül

még is elöfordul hogy a kömüves nem hiv festöt

:)

2010. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném, mi is az a webprogramozó?

Ha egy olyan személy, aki php, sql, js, és egyéb programozói nyelveket ismer, akkor igenis sokat ér. Viszont ha egyedül dolgozik, és egymagának kell a nulláról a végkifejlettig összeraknia egy honlapot, akkor működhet akármilyen szuperul a honlap program része, de ha a megrendelőnek nem tetszik a külső (márpedig az az első amit lát) akkor el van cseszve az egész (illetve csak a design része:)).

2010. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha cégnél dolgozik ahol van külön desiner akkor igen.
2010. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen gondban vagyok, mint Te kérdező! Keress, és tölts le a netről ingyenes szép websablonokat, amit átalakíthatsz, továbbfejleszthetsz!
2010. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva, egy csomo olyan lapot latni a weben ahol nincs se webdesigner, sem programozoi tudas. Aztan megis fentvan.

Ugyhogy ha nem arra gondolsz, hogy nem vagy tisztaba a html alapjaival, siman "van jovod".

Ha nem vagy 100%-os css-ben, az boven nem lenyeges, mert ha eladhato a munkad, ez lesz a legkisebb gond.

2010. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!