Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért néz ki a gyakorikérdések...

Miért néz ki a gyakorikérdések úgy ahogy?

Figyelt kérdés
Elavult, régi, csúnya

2020. márc. 30. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Igazából senkinek nincs baja vele, pár beképzelt, gyakorlatiatlan "webdesigneren" kívül.
2020. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Elég semmitmondóak az "érveid".

Elavult? Miért, talán nem tudod egy mai böngészővel megnyitni? A feladatát tökéletesen ellátja. Könnyen kezelhető, logikus felépítésű. Hagyjuk már ezt a marhaságot, hogy mindent félévente szét kell barmolni, hogy "új" legyen. Meg tudod, nem attól lesz valami jó, hogy annyi fekete van a weboldalban, hogy egy fekete lyuk is megirigyelhetné, és nem is attól, hogy nem lehet kényelmesen két szót beírni, mert az idióta "reszponzív működés" állandóan belepofázik.

Régi? Nézz rá a forrásra, milyen technológiával íródott... Egyébként meg ez is nulla érv.

Csúnya? Kinek mi. Ízlés kérdése.

2020. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, minden esetre, nekem a jelenlegi kinézetében ránézni is fáj, ez azért segített a dolgokon: https://ghostbin.co/paste/2w3wh és nem vagyok én "webdesigner" de már a színek is bántják a szemem. Mindegy ez csak a saját véleményem, én amit tudtam kihoztam az oldalból.


<a href="#" onclick="$.getScript('/_valaszertekeles.php?jo=-1&id=61208653'); return false;" title="Nem hasznos" rel="nofollow" class="img_nemhasznos"></a>


Nállam nem így néz ki egy modern weblap kódja, dehát, van aki a múltban él :)


(Jut eszembe, működéssel is vannak gondok, pastebint letiltani, mert linkrövidítő xD)

2020. márc. 30. 17:02
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

"Igazából senkinek nincs baja vele, pár beképzelt, gyakorlatiatlan "webdesigneren" kívül."


A gyakorlatias webdisgnerek 0-24 táblázatokat használnak egy oldal felépítéséhez?

2020. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
71%

melyik szin?

ez a halvany lilas kek szerintem jo

ahogy halvany zold is

es feher is


mire gondoltal ezek helyett?


a "szemkimelo" sarga szin az ami iszonyatosan irital engem, nem ertem hogy kimelhet az ami irital...


fekete az valoban jo de inakabb ejjel


szerintem sok bongeszo felul tudja irni feketere gyakorit is


a kod meg kit erdekel? Nem egy bank oldala ez...

2020. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kezdem itt: Nem látom a hozzászólásokat mikor válaszolnék.


Nekem ezek azok amire azt tudom mondani hogy jó:

[link]

[link]


És egyik sem fekete. De itt van egy, SÖTÉT, hogy azt is meglehet szépen oldani:

[link]


De nem kell kék meg zöldet belevinni, mert csúnya, egy rendes, modern, szép elrendezés, egy rendes mobil verzió ( Ott a gombok KÉPEKKEL vannak helyettesítve, sok minden nem érhető el ) és egy szavam nincs, Elöbb a kóddal jöttök, mikor mutatom hogy Méégsem olyan szép, ekkor meg kit érdekel?


Táblázatban van az oldal megcsinálva, az értékelési rendszerre 20 perc alatt össze lehet hozni egy botot, illetve borzasztóan rosszul működik, képeket, kódot, nem lehet beszúrni, amit küldenek mail is csúnya, kereső sem a legjobb, visszatérve a stílusra, a menük lekerekített széle homályos, betűstílus is borzasztó, reszponzivitás.. [link]

2020. márc. 30. 19:45
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Arany szabály, ami működik, ahhoz nem nyúlunk hozzá.
2020. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért néz ki így, mert *nak rajta fejleszteni, vagy pénzt szánni a fejlesztésre, nem is tudom, változott-e az elmúlt 10 évben valami. Arra sem képesek, hogy a lapozást kulturáltan oldják meg a kategóriában, ne a számokat kelljen kicentizni (ami érintőképernyőn még nehezebb). A külső egy dolog, de még egy csomó funkciót el tudnék képzelni, amit most nem kezdenék el felsorolni. A kategóriákat is csiszolgatni kellene, mert pl. internetes és számtech kérdések az elektronikus eszközöknél is vannak. Ez van, amikor nincs érdemleges konkurencia.
2020. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

"Egy olyan oldal, ahol a felület éjfélkor nem érhető el percekig, mert az adatbázis lehal (vagy a szerver nem bírja a többlet munkát) a napi backup és pontszámitas során, ott valamivel több probléma sejthető, mint hogy elavult a design. A prioritások nem a kinézet fejlesztését sürgetik."


Valóban, a design csak másodlagos.

2020. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
27%
hat lehet hogy ez nem jo sokaknak, de a nulled nekem nem
2020. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!