Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egyik ismerősöm honlapokat...

Egyik ismerősöm honlapokat csinál sablonok alapján és eladja. Ezért járhat valamiféle büntetés ha elkapják, hogy nincs vállalkozása és ha igen milyen büntetést kaphat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem legális... ez tény, de ki nem szarja le, ha dinamikus IP címe van... maximum 24 óra után lehetetlen visszakeresni.
2010. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha van odala akkor a domain alapján megnézhetik azért is aggódom.
2010. júl. 27. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy egyáltalán nem lehetetlen visszakeresni dinamikus IP-t sem, de ne kövezzetek meg, ha nem így van.
2010. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos van annyi esze, hogy nem magyar tárhelyre teszi a saját oldalát, mert akkor nem bírják letiltani. Lásd: kuruc.info


Amúgy én is így tervezem a honlapkészítést, hogy mellékesként zsebbe. Illetve a bejött pénzt nem látható dolgokra költöm (lakásújítás), hanem kirándulás utazás miegymás...

2010. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mit javasoljak neki? töröltesse az oldalt?
2010. júl. 27. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább álnévvel csinálja és az ügyfeleknek se adjon ki magáról bizalmas adatot, amivel eljuthatnak hozzá!
2010. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Namost, honnan lehet bizonyitani, hogy koze van ahoz a laphoz?

Azthiszem miutan a ugyfel fizetett, siman letagadhatja, hogy latta valaha is a lapot, addig meg?

Hameg rakerdeznek, akkor a megrendelo/ugyfel siman mondhatja, hogy o csinalta. Hiszen, miert ne erthetne hozza?

2010. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

necces, de szerintem amíg nem haragítasz magadra egy ügyfelet, addig nem lesz gond..


amúgy hogy jön ide az IP visszakövetés? Gondolom a lapján kinn van a neve is, mivel névtelenül senkinek sem adnak megbízást. Én legalábbis nem tudom elképzelni.. esetleg ha nem kér előleget.

2010. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!