Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WIX vagy Wordpress a jobb?

WIX vagy Wordpress a jobb?

Figyelt kérdés

Sokan esküsznek a Wordpressre,meg ugye a legtöbben ezt használják,de miben tud többet mint mondjuk egy WIX hez hasonló oldal?

Próbáltam Wordpressben is oldalt csinálni,de ha pl.akarsz a cím köré egy keretet akkor CSS átdefiniálással oldható meg mert nem lehet a sablont kedved szerint formázgatni,míg WIX-nél sokkal egyszerűbb,ezenfelül nem úgy néz ki egy honlap mint ha a 1990-es években lennél,mint a Wordpresses honlapok 95% a és sokkal hamarabb modernebb oldalakat lehet vele összedobni kevesebb tudással.

Nektek mi a véleményetek?

Érvek és ellenérvek érdekelnének mindkettő mellett.



2020. ápr. 28. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy egy kis illetve középvállalkozásnak céljainak megfelelően akarsz elkészíteni egy oldalt,tehát nem egy hatalmas cégről van szó.
2020. ápr. 28. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Egyik sem. De biztos fsza dolog pár tíz, esetleg száz ezer HUF-on spórolni olyannál, ami a cég alapvető bizonyítványa, marketingje eszköze és esetleg még sok más.
2020. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Notepad++ vagy Visual Studio Code. :-)


Sokan másképp gondolják majd, de nekem ez a véleményem a fenn említett két dologról.

2020. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Kuka mindkettő.
2020. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mindkettőnél ugyanaz a baj, függsz egy szolgáltatástól. Ha magad tanulod meg, kézzel írod, akkor saját sablonokat készíthetsz. Kis idő múlva pedig már nem kell annyit dolgoznod egy weboldallal, mégis minőségi lesz, és nem kell mások szabályait betartanod. Jah, és ingyen van.
2020. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hamburgeri válasza:
A Zombeeket nagyon ajánlom
2020. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!