Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csak nekem furcsa az új design?

Csak nekem furcsa az új design?

Figyelt kérdés

A GYK új kinézete csak nekem furcsa? Ettől még a régi is jobb volt, ez most olyan katyvasz, modern is akar lenni, de megmaradt az az old-school is...


Néhány hasznos funkcióval bővült, de a webdesign hagy kivánnivalót maga után...


Elnézést, biztos nem vagyok vele egyedül.



2020. máj. 14. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Számtalan a tiédhez hasonló kérdés született, mióta megújult az oldal. Szóval tényleg nem vagy egyedül ezzel. :)
2020. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb változás általában furcsa. Aztán megszokják az emberek.
2020. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Valamit javítottak rajta az első naphoz képest, a hozzászólások alatti ikonok elrendezése jobb lett, és a kommentek se folynak annyira egymásba.

Így màr sokkal vállalhatóbb, mint elsőre.

2020. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Kifejezetten gagyi. Idejétmúlt ez is. Ráadásul sokkal rosszabbul használható és átláthatatlanabb mint az előző.
2020. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Visszafejlődés az előzőhöz képest.
2020. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem kellemes a szemnek ez a dizájn. Az előző nagyon kellemes volt, mert harmóniában voltak a színek.
2020. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiégeti a szemem, felraktam egy olyan bővítményt ami elsötétíti az oldalt, így valamivel jobb.
2020. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül rossz, csak még meg kell szokni.

Nekem sem kifejezetten tetszik, mert egy már évek óta csak minimálisan fejlesztett (design szempontjából) oldalt próbáltak modernebbe átvinni. Mindenképpen lenne még mit javítani rajta, de néhány hibát is kijavítottak, ami mindenképpen tetszik.

Csak az a furcsa, hogy eddig mindenki egy új dizájnt akart, most pedig az ellenkezőjéért sírunk. (Bár az is igaz, hogy nem pont erre számítottunk.)

Én személy szerint meghagytam volna a régi design-t. De hátha észreveszik ezeket a kérdéseket, és javítanak rajta.

2020. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A régi túl idejétmúlt volt, a mostani meg egyszerűen nem az igazi. Én a kettő keverékéből tudnék elképzelni egy igazi, modern GYK-s dizájnt.


Az újítással jöttek nagyon jó funkciók, az pluszpont, de maga a kinézet szerintem még nem az, amilyennek lennie kéne. Habár még nem kiforrott, szóval...

2020. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Furcsa, hiányzik a régi design, de örülök az újnak, régóta várok rá.
2020. máj. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!