Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal készítés?

Weboldal készítés?

Figyelt kérdés
weboldal készítéssel foglalkozom egy ideje és szeretnék pénzt keresni belőle tudtok ajánlani valakit akinek szüksége van weboldalra vagy valami olyan platformot ahol erre van kereslet fiverren kivűl?

2020. máj. 18. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van referenciád és számlaképes vagy akkor facebook csoportokban is hirdetheted magad. Tudom, hülyeségnek hangzik, de van egy csomó témával kapcsolatos. Sőt, fejvadászok is szokták nézni.


De javaslom ott kicsit többet írj le a képességeidről.

Frontend, Backend skill-ek, projektek, munkahelyek, referenciák, stb... mert ez alapján, "valaki akinek kell weboldal" elég komolytalan a próbálkozás.

2020. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudnál ajánlani ilyen csoportot?
2020. máj. 18. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

pl:

[link]

vagy

[link]


de egy szakmai önéletrajzot mindenképp dobj össze, különben szétszednek... :)

2020. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mutatkozz hitelesnek!

Az alapján, hogy még egy mondatkezdő nagybetű is gondot okoz, nem is beszélve a központozásról, én nem keresnélek meg weboldal ügyében. Nyilván ettől még lehetsz elvileg remek fejlesztő, de kétlem, hogy akinek ez nehézséget okoz, annak nem okoz majd gondot a különböző biztonsági réseket elkerülni. Tessék jó képet mutatni magadról! Látszódjon, hogy kompetens és igényes vagy!

Az sem mindegy, hogy milyen weboldalakról van szó. Milyen technikákban vagy otthon? Ha sima, statikus HTML-oldalak, netán kis CSS-sel megszórva, akkor elfelejtheted a pénzkeresést. 2000 környékén még 1-2 ezer forintot el tudtam kérni egy-egy ilyen oldalért, mivel akkor még ez is nagy szó volt, és a dinamikus technikák még jócskán gyerekcipőben jártak. (Nem mondom, nem jött rosszul tanulóként pár óra munkáért egy Bethlen...) De ez most már az a szint, amit egy informatikából érettségiző is lazán megüt. A piacon már alap a szerveroldali technikák ismerete.

Az sem mindegy, hogy mennyire megbízható a munkád. Ahol érzékeny adatokkal dolgoznak (pl. egy webshop, vagy egy intézmény belső üzenőrendszere), ott kardinális kérdés, hogy az oldalad biztonságos legyen. Oké, így is el lehet adni silány munkát is, ha az embernek jók a kapcsolatai, láttam már 300 ezerért elkelni olyan oldalt, ami HTML injection ellen sem volt védve... de korrupciómentes környezetben ilyet nem lehetett volna eladni.

2020. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!