Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal "rólunk" részhez...

Weboldal "rólunk" részhez riportot kirakni?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok, kézműves kerámiatermékeket árulok. Elkészült a webolalam, már csak finomítások vannak, mint a rólunk rész megírása. Korábban készült velem egy riport, ahol lényegében mindent elmondok, hogyan kezdtem és hogyan jutottam ideáig, mivel foglalkozom. Arra gondoltam, ezt a riportot kiraknám a rólunk részbe szöveg helyett. Erről mi a véleményetek? Jobb lenne egy hagyományos rólunk rész, esetleg gáz egy riportot kirakni velema saját oldalamra, mint bemutatkozás, vagy jó ötlet?

Tudom, nem ez a mérvadó, de olvasgattam itt és egy kérdés kapcsán felmerült bennem az ötlet.



2020. máj. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha megszerzed a jogi engedélyt attól aki a riportot készítette veled megteheted, de szerintem kifejezetten mellényúlás marketing szempontból.
2020. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejted kérlek, hogy miért mellényúlás?
2020. máj. 24. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Mert ezzel, csak azt akarod bizonygatni ,hogy te akkora valaki vagy hogy már a kisbüdösi hírmondó riportot készített veled. Legalábbis az olvasóban (már aki a mai világban még elolvassa a rólunk lapot), ez jön le.
2020. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, legalább újszerű a megoldás biztosan többen fogják megnézni, mint ha olvasni kéne.


Az már egy másik kérdés, hogy valóban igaza van az előttem szólóknak. Egy jó weblap nem rólad szól, hanem a látogatódról, neki, az Ő hasznáról. Miért jó neki ha téged olvas, néz stb. De ez minden oldalra vonatkozik, nem csak a rólunk oldalra, már most az elején gyomláld ki javítsd az olyan részeket, ahol előfordul a "Mi", Az "Én" A "cégem A "vállalkozásom" és társai szavak. Az olvasóid hálásak lesznek, ha róluk az ő problémájukról írsz, beszélsz. És ha ez a hála a vásárlásban végződik, hát kell ennél több.

2020. máj. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!