Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nethely.hu-n az ingyenes...

Nethely.hu-n az ingyenes domain meddig tart?

Figyelt kérdés
000webhost-on volt igyenes minimal weboldalam egy darabig aztán azt mondták, hogy megsértettem a szabályzatukat (ami amúgy nem történt meg) ezért sleep mode-ban van az oldal, szóval vagy upgradelek, vagy menjek, szóval mentem. A nethely.hu-ra ami király, de félek, hogy itt is kirúgnak ha sokáig maradok ingyenes. Van valakinek tapasztalata ez ügyben? A másik kérdés, hogy a látogatói statisztikák ingyenes verzióban nem elérhető funkció?

2020. máj. 24. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy időkorlátos lenne, szóval emiatt nem kell aggódnod.

Mi volt az ok amire hivatkoztak, hogy megsértetted a szabályzatot?

2020. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem volt ok. Eleinte kezdett leállni az oldal órákra, fél napokra amit eleve nem értettem és nem tudtam, hogy mi az oka máig nem tudom, aztán a státusz sleep mode lett. A fórumra így írni se lehet, ilyen témában topik sem volt, és nem jutok el a felhasználómig se. Elvileg lehet írni a moderátornak, de szerintem ez simán csak arról szól, hogy tereljenek egy kicsit, hogy ügyfél legyek, mert egyből jöttek a kihagyhatatlan limitált idejű ingyenes prémium akciók. Őszintén szólva a nethely jobban tetszik, diszkértebb, letszisztultabb, nem nyomul, hazai, jókat is olvastam róla és írják, hogy az ingyenes nincs időkorláthoz kötve (amit a webhostnál nem olvastam).

Amúgy az oldalon nem volt semmilyen sértő vagy copyright tartalom, erre figyeltem.

2020. máj. 25. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!