Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb weblapkészítő...

Melyik a legjobb weblapkészítő program?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 04:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Notepad++, VS Code és hasonló szöveges szerkesztők. ;-)
2020. jún. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a VS Code, de sokan használják még a Sublime Text 3-at, Atom-ot, Notepad++-t.

Az utóbbi szerintem teljesen alkalmatlan bármilyen kód írására is, és ezért most sokan negatívra értékelik a válaszomat, de ez van.

2020. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eléggé szubjektív dolog, és függ attól is, hogy milyen technológiát szeretnél használni, illetve hogy milyen tudásszinten állsz. Más az ideális egy kezdő első statikus weboldalához, más egy ASP.Net dinamikus weboldalhoz, más egy PHP+MySQL alapú professzionális oldalhoz, és megint más az ideális egy Angular webáruházhoz.

Én személy szerint mindig is a kódszerkesztőket preferáltam. Nem nagy kunszt megtanulni a HTML elemeket, és ha az ember dinamikus weboldalakat is akar készíteni, akkor úgyis kelleni fognak. Régebben a Quanta+-t használtam, mióta megszűnt a fejlesztése, azóta használtam Notepad2-t, BlueFisht, meg most Eclipse-t.

2020. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A Wordpress-t már próbáltátok? Ha igen, jó?
2020. jún. 9. 08:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nana! A Wordpress nem weblapszerkesztő, hanem tartalomkezelő rendszer!
2020. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

#2

"Az utóbbi szerintem teljesen alkalmatlan bármilyen kód írására is"


Ahogy Markos György mondta: "No ez így ebben a formában nem igaz!" :-)


Html, CSS, JavaScript írására teljesen megfelelő, én PHP-t is írtam benne, ha ismered a kódokat nem lesz gond.

Nyilván mondjuk egy Angulart persze nem kezdenék el benne.

2020. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
PhpStorm :) a fent említett összes programot próbáltam (plugin-ekkel természetesen) de php esetén verhetetlen. persze lehet natív php kódok esetén kb mindegy, de azért manapság azt már senki sem ír. keretrendszernél pedig igenis számít és sok időt megtakarít ha normálisan támogatja a kódkiegészítést vagy pl szól hogy elgépeltem a view nevét mert ilyen nem létezik
2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ingyenesek közül egyértelműen a VS Code a legjobb, és a legnépszerűbb. Nem hiába ezt használják már a Facebook fejlesztői is.


De ezt nem hívnám weblapkészítő programnak, inkább kódszerkesztő a helyes kifejezés!


Viszont, ahogy a 7-es válaszoló írta PHPStorm! A Jetbrains szoftverek elég jók, bár a Webstorm vagy PHP Storm fizetősök, tehát először szerintem használj VS Code-ot, majd amikor már vannak fizetős melóid, és komolyba nyomod, akkor áttérhetsz esetleg ezekre.

2020. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

Notepad++ -t meg szerintem csak akkor használj, ha gyorsan kell valami apróságot módosítani, de komplett fejlesztéshez nem az igazi. Persze technikailag természetesen lehetséges, de fényévekkel jobb a VS Code.

2020. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


A Notepad++ -ról pedig csak annyit, hogy oprendszert ugye nem írt a kérdező, tehát ha sima "jegyzettömböket" versenyeztetünk, akkor bedobnám a Xed-et is! :) [link]


Én linuxon dolgozom és a maga kategóriájában nálam ez győzött. Nyilván nem fejlesztésre használom, de pl ha van egy sok ezer soros csv és nem akarok sed-el vagy awk-val bohóckodni csak gyorsan reguláris kifejezéssel ki akarok cserélni benne pár dolgot, akkor 100x gyorsabb mint pl az electron-os VScode vagy Atom, de még a java-s storm-ot is veri sebességben. Azért a C-ben írt pehelykönnyű szövegszerkesztővel nehéz versenyezni... :)

2020. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!