Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen munkák vannak egy...

Milyen munkák vannak egy állami intézménybe?

Figyelt kérdés
OKJ-s informatikus (rendszergazda) vagyok milyen munka körök vannak ilyen végzettségel

2020. jún. 26. 10:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet más helyen kellene gondolkozni mint pl a kórház vagy a megyei könyvtár vagy a szakkepzesi centrum (által osztott iskola ha van ilyen) ez elsos sorban gyakornoki vagy junior munkának gondoltam de hülyeség akkro
2020. jún. 26. 11:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Ambíciózus embernek állami intézményben dologozni egyenes út az alkoholizmushoz.
2020. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ebben lehet valami de nem tudom mit akarok mert érteni akarok a szakmához de félek egy jobb helyre nagyon kevés lennék gondolkoztam hogy rá irok cégekre akiket ugy tudok mert többszor vásároltam már töllük számtech cuccokat tudom milyen cégek de félek azok is csak elküldenének a francba
2020. jún. 26. 14:41
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 azért a "ráírok egy cégre" esélyes hogy elküld, mivel egyáltalán nem biztos, hogy van szabad pozíció náluk, pláne nem a képességeidnek megfelelő.

picit hatékonyabb lenne, ha mondjuk "junior rendszergazda", "junior üzemeltető", és hasonló munkakörökre keresnél rá.

Persze a rendszergazda is elég tág fogalom, tehát azon belül érdemes olyat keresni ami érdekel.

2020. jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na most nem tudom akkor gyakornok vagy junior rendszergazda ként jelentkezzek
2020. jún. 27. 06:46
 16/17 anonim ***** válasza:

az a cégtől függ. sok helyen gyakornokot csak aktív (nappalis) hallgatói jogviszonnyal vesznek fel. egyéb esetben juniort keresnek csak.


lehet nincs mindenhol így, nálunk így volt az tuti

2020. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2020. jún. 27. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!