Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az alábbi hibákat hogy lehet...

Az alábbi hibákat hogy lehet javitani?

Figyelt kérdés
Köszönöm az eddigi segitséget amit megtudok nézni youtubeon hogy kell megoldani azt megoldom úgy amit nem tudok onann azzal jövök ide ezekre nem nagyon kaptam valaszt youtubeon valaki segitene pls nagyon szépen köszönöm az eddigi segitséget is [link]

2020. júl. 1. 17:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2020. júl. 1. 17:58
 2/18 anonim ***** válasza:
A 12. sor } jelel kezdődik. Azaz a 3. sorban lévő If-et zárod le. És mivel a password változót ott hoztad létre, ezért a 13. sorban a password változót már nem látja. A $con-nal ugyanez a helyzet.
2020. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Töröltem az elejéről a kapcsos zarojelet eltűnt a hiba
2020. júl. 1. 18:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem nem tetszik neki a /html a végén mingyart kuldom a képet
2020. júl. 1. 18:17
 5/18 A kérdező kommentje:
2020. júl. 1. 18:18
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha If-be írsz valamit, mindenképpen kell a kapcsos zárójel, tehát azt vissza kell tenni. A baj a 12.sorban lévő jellel van. Az kell későbbre.


Váratlanul lett vége a fájlnak (azaz hiányzik neki az if lezárása, vagy valami ilyesmi dolog)

2020. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy nem apró észrevétel:

$name = $con->real_escape_string().$_POST['name']; és társai

Ez nem fogja szűrni neked a változót, mert egy üres semmit szűrsz, amit ÖSSZEFŰZÖL a szűretlen sztringgel.

$name = $con->real_escape_string($_POST['name']) kéne neked. Hasonlóan a többi változón is.

2020. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
[link] módositottam rajta if elé tettem egy kapcsos zárójelet else előtt és után is van de még mindig a 64.sorba a /html sorba irja a hibát
2020. júl. 1. 18:25
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


Én így kódolok a zárójelekkel új sorban. És akkor látszik, hogy a 4. sorban megnyitott zárójelnek nincs párja. A legvégére tegyél egyet a ?> elé.

2020. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

be hozza a weboldalt de valamiért ide dob

dob pedig én ugy emlekszem megcsinaltam teljesen [link]

2020. júl. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!