Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az alábbi hibákat hogy lehet...

Az alábbi hibákat hogy lehet javitani?

Figyelt kérdés
Köszönöm az eddigi segitséget amit megtudok nézni youtubeon hogy kell megoldani azt megoldom úgy amit nem tudok onann azzal jövök ide ezekre nem nagyon kaptam valaszt youtubeon valaki segitene pls nagyon szépen köszönöm az eddigi segitséget is [link]

2020. júl. 1. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kódot kaphatok?
2020. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

[link] meg csinalok egy regisztrációt le se menti valaki megnézné nekem?

[link]

2020. júl. 1. 18:39
 13/18 A kérdező kommentje:
Be küldtem képet és kódot is
2020. júl. 1. 18:44
 14/18 A kérdező kommentje:
En már nem értem.az egész regisztrációs dolgot
2020. júl. 1. 18:59
 15/18 A kérdező kommentje:
Valaki megtudná nekem nézni?
2020. júl. 1. 19:17
 16/18 Argloss ***** válasza:

Már a HTML+CSS-el is problémáid vannak, nem biztos, hogy erre még készen vagy. Hibaüzeneteket értelmezni, azokra önállóan rákeresni kulcsfontosságú, ha el akarsz érni bármit is.


Angol megy valamennyire? Mert nagyon szépen dobálja a hibaüzeneteket.

[link]

2020. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Ezeket már végigzongoráztam vele én is. Mondtam, hogy kezdje az alapoknál mert ebből nem fog megtanulni semmit. Lemásol (sokszor rosszul) videóból egy kódot de nem tudja hogy működik és nem érti az angol hibaüzenetet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..


Kérdező: nem bántásból, de tényleg nem értem mi értelme ennek. Picit fejleszd az angol tudásod (hogy legalább az írott szakmai szöveget megfejtsd) de ha más nem ott a google fordító is, sokszor az is elég lehet szerintem, és KEZD AZ ALAPOKTÓL. Tudom, nem olyan izgalmas, de nélkülözhetetlen.

2020. júl. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért a youtube-on keresed a megoldást???
2020. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!