Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok mondani ingyenes...

Tudnátok mondani ingyenes weboldal keszito alkalmazást/weboldalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Evek ota van egy kis cegem, ahol tudom egy kis mellékest keresni. Sajnos évekkel ezelott, mikor csinálták az oldalt, flash formátban írták meg. Továbbá fizetem a domain nevemet is rendesen. Mivel a flash már nem megy, szeretnék egy uj oldalat csinálni. Viszont már nem szeretnék érte fizetni. Tudnátok ajánlani egy alkalmazást, esetleg weboldalt, ahol ingyenesen tudnék csinálni egyet, és onnan feltenni a domainemre? Kodolásban és hasonlo dolgokban nem vagyok otthon, ugy hogy valami grafikus kezelofelulet kéne laikusok számára. Természetesen tisztában vagyok, hogy így csak limitált sablonokbol tudok választani, de azt hiszem nekem az elég. Esetleg egy jo alkalmazás demo verzioja is lehet megteszi. Koszonom.

2020. júl. 17. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább olyat keress aki nem kér érte sokat, mert ha 0 tudással elkezdesz weboldalt csinálni abból egyrészt semmi jó nem sül ki, másrészt ha később bővíteni kell meg leszel lőve és ha azt szakemberre bízod lehet még többe kerül minthogy most csináltatsz egy normális weboldalt.
2020. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wordpress + Divi vagy Elementor -> Csak össze kell kattingatnod. A Wordpress ingyen van. Divi és az Elementor fizetős. Ha ez nem kell akkor is tudsz a Wordpresshez ingyenes sablonokat találni, amivel kattingatással is módosíthatsz hozzá. Nagy tudás nem kell. Rászánsz egy napot. Youtube-on nézel pár tutorialt és meg tudod oldani.
2020. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha feladtad a küzdelmet, keress meg. :-)

pl. Nem tudni milyen tárhelyed van, lehet nincs is adatbázis, vagy akár csak szerver oldali nyelv futtatási lehetőség...

A Flash statikus tartalom, és tényleg nem támogatott már.

A WP tényleg egyszerűnek tűnik, de ha semmi gyakorlatod nincs ilyenbe, heteket ellehet küzdeni benne eredmény nélkül. :-D

2020. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy milyen komolyságú weboldalra van szükséged?

Egy profi fejlesztő nem teljesen indokolatlanul kér annyit, amennyit. (Oké, a magánvéleményem az, hogy csöppet túlárazott ez a szféra, meg van jópár kókler is, de ettől még igaz, hogy azért kérnek pénzt, mert amit csinálnak, azt egy laikus nem tudná reprodukálni.)

Az egyik lehetőséged, hogy használsz valamilyen vizuális webszerkesztő szoftvert. Nyilván ingyeneset, mert egy professzinális cuccért többet kéne kiadnod, mint amennyiért egy fejlesztő megcsinálná (és ugye csak a tisztességes út érdekel minket). BlueGriffon, BlueFish, Kompozer, ilyesmikre gondoltam. Könnyű kezelni, bár megfelelő gyakorlat nélkül elég bénácska lesz.

Vagy telepítesz egy úgynevezett CMS-t. Ezek úgynevezett tartalomkezelő rendszerek, gyakorlatilag a weboldal lényege el van készítve, neked csak a tartalmat kell feltölteni. Nem minden célra ideális, de ahová igen, ott ez egy nyerő megoldás. Ilyenek pl. a már említett Wordpress, vagy az én kedvencem, a Drupal.

2020. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is egy szakembert ajánlok e helyett, aki olcsón megcsinál neked egy alap webodlalt.


Ha mégsem: Akkor wordpress, teli van szegénnyel az egész internet :D

2020. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Évek óta foglalkozom WordPress alapú honlapok készítésével.

Ha gondolod, írj privátban.

A felmérés részemről ingyenes.

Ha nincs hű de nagy eget rengető igény a honlappal kapcsolatban, akkor akár szabadidőmben is összerakom neked.


A WordPress nem csak az összekattintgatásról szól. Persze lehet olyan szinten művelni, de az annyit is ér.

2021. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!