Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vannak itt olyan Frontendesek,...

Vannak itt olyan Frontendesek, akik dolgoznak együtt diákmunkaerővel, vagy van rálátásuk az ő feladataikra?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen szinten kell tudnom a HTML CSS JS Jquery-t (SQL teljes vakfolt még), hogy esélyekkel jelentkezzek diákmunkára?


Nem akarok a legjobb helyre menni, egy gagyi cég is megteszi kevés pénzért, csak tanulni akarok.



2020. aug. 9. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Maximum infós egyetemi hallgatókkal.
2020. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen jellegű munkára jelentkezel.

A gyakornoki program része a betanitas, alapismeretekkel kell rendelkezz csak.

Van, ahol egy teszttel szoktak kezdeni, felmérjék a tudásod.


Amiket felsoroltál azon kívül a bootstrap ismerete nagyon fontos.


Első pár napban gyakorló feladatokat szoktunk adni, example template-eket.

Utána laza határidővel egyből éles projekt következik.

2020. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert akik nem info / matekos egyetemen tanulnak, csak önfejlesztéssel jutottak el egy szintre, mivel kevésbé taníthatóbbak, mint akik infora járnak? A kiválasztásnál ez már eleve esélytelenné tehet vagy csak hátrány szerintetek?


Mivel jobb egy átlagos hallgató, mint egy infos aki 7év alatt végez el 3,5 évet? :D

2020. aug. 9. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele a munkaerőpiac ilyen önjelölt saját magukat kikupált "programozókkal", a szakirányú egyetemi tanulmány talán egy minimális rosta, hogy nem valami nagyokost fognak ki, akik max össze tud klikkelgetni egy táblázat alapú weboldal frontendet.
2020. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy gagyi cégnél nem tudom hogy pontosan mit is szeretnél tanulni.
2020. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nagyon rossz érzés olyannal együtt dolgozni, aki egyszer sem ment be gyomorideggel analízis laborra, meg a hálózatépítésről sem tud semmit.
2020. aug. 10. 14:28
 7/10 anonim válasza:
54%

Kicsit másfele halad a téma, de ez engem is nagyon érdekelne.

Alap HTML CSS tudásom van, most nézegetem majd a Bootstrap-et és még őszig a JacaScriptet. A lényeg, hogy nincs még nagy tapasztalatom. Szeptembertől gazdaságinformatikát fogok tanulni és nagyon szeretnék diákmunkára menni.

Milyen szintet kell elérjek, milyen szinten kell tudni pl. egy JS-t? Mit tanuljak szeptemberig, hogy felvegyenek diákmunkára és, hogy ott utána ne hátráltassam azokat, akik kiadják nekem a feladatokat?


Bármilyen infó jól jönne. Arról is , hogy mit tanuljak még meg arról is, hogy diákmunkáskánt milyen feladatot kapnak az emberek, mire készüljel, hogy se én ne szenvedjek már az 1. napon az alapokkal ill. hogy másokat se hátráltassak.

2021. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én freelancer fullstack fejlesztő vagyok. Ha esetleg érdekel, tudok próbafeladatokat küldeni, nagyjából milyen szintű feladatokat szoktak kiosztani diákmunkaerőnek.


HTML, CSS erős ismereteket kellenek + egy CSS framework. (Bootstrap esetleg Tailwind.) JS-ből is egy alap tudás szükséges minimum.

Munkahely, projekt válogatja, JS framwork szükséges-e. De azt inkább mondom erősebb junior szintnek (React, Vue stb.), első körben nélküle is lehet boldogulni.


Verziókezelő (Git+Github) legalább alap ismerete elvárt.


Ezen kívül még azért elég sok 3rd party toolt, libet használunk, ezeket gyorsan meg lehet tanulni.


Üzemeltetés, devops ismeretek nem szükségesek (Docker, Kubernetes, konzol), de előny.


Azt mindenesetre fontos észben tartani, a Wordress összekattintgatás nem lesz elég.

2021. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8, ha szépen kérem, nekem is tudnál küldeni ilyen feladatokat, ami azt illeti én is egy ilyen infós szakon vagyok és szeretnék én is nyáron ilyen munkákra jelentkezni, de valahogy azt érzem, akármennyit tanulok, hogy kevés. Nekem stabil HTML, CSS, van JS alapok is mennek, most szintén egyetemi kurzus keretében Angularozunk, de azt hallom ez is kezd elavulni manapság, de azért így is lehet esélyem, ha nyárra ez is meg lesz? Git is megy, bootstrap folyamatban SCSS, SASS is.


Azért vagyok kicsit kétségbe esve, mert gyakornoki helyet nem igen látok és Juniornak is olyan hirdetések vannak, hogy szerintem nem junior szinthez vannak szabva az elvárások.


Köszi a segítséget előre is! 😀

2021. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Írtam pm-ben.
2021. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!