Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Elutasította a weboldalunk a...

Elutasította a weboldalunk a Google Adsense. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Saját domainon van az oldal ami már több mint egy éve üzemel. Van egy projektünk amibe reklámokat szeretnénk elhelyezni viszont ez egy aldomainon van ( veganin.ckcorps.com ). Az Adsense beallitaskor nem engedélyezi hogy aldomaint írjunk a linkbe, hanem csak a főoldalt fogadja el ( ckcorps.com ).

Az emilben amit küldtek, semmi konkrétum nincs, hogy miért utasitották el, mit kellene javítanunk az oldal felépítésében, így honnan tudjuk?

Van valakinek valami ötlete mit tudnánk tenni ez ügyben? Talán kevés tartalom található az oldalon? Vagy tettünk bele valamit ami tiltott?

Mint mondtam a reklámot nem is igazán a fődomainon szeretnék elhelyezni hanem az aldomainon, de ezt nem tudjuk megmondani nekik mert nincs semmi megjegyzés vagy kapcsolatfelvételi lehetőség. A főoldalon csak információk találhatóak rólunk, meg kapcsolatfelvétel.



2020. aug. 10. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek egy kevésbé korrupt reklámügynökséget.
2020. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Nos, ebben nem tudok segíteni, de mikor néztem a weboldalatokat felleltem egy helyesírási hibát:

"teljes mértékben tesre tudjuk szabni"

(Főoldal, 2. bekezdés első mondata)

Nem b@szakodásból, csak tudod, egy ilyen weboldal kevésbé komolyanvehető, ha van benne helyesírási hiba.

Csak segíteni szerettem volna ;)

2020. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel a botrányos weboldallal valahogy nem lep meg.
2020. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

A subdomain -t hozzá kell adni.

[link]


De ha elutasították, akkor valamit szoktak írni.

Pl. kevés a tartalom... hiányos cég adatok...

Több tucat dolognak meg kell felelnie,

többek közt adatvédelmi nyilatkozat megléte is feltétel már.

2020. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt, ki fogom javítani a hibát.


Botrányosan weboldal... Valóban régen csináltuk es azóta sokat fejlődtünk, pont ma beszéltünk rola a társammal hogy újra kéne írni. Ez volt konkrétan az első projekt amit bootstrapben írtam. De botrányosnak nem tartom, könnyen navigálható, responsive.


Negyedik, pont az a gond hogy nem írták miért nem felel meg az oldal. Csak belinkelték a szabályzatot és nekünk kellene kitalálni melyik pontnak nem felel meg.

Ezt irták konkrétan az email végén:


Kérjük, vegye figyelembe, hogy a döntésünk konkrét okait firtató kérdésekre nem tudunk válaszolni. Köszönjük megértését.

Köszönettel:

A Google AdSense csapata

2020. aug. 10. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha belépsz elvileg egyből kell látnod.

pl. nekem így utasították vissza:

... webhelyen olyan irányelvsértés található, amely megakadályozza a webhely jóváhagyását:

• Értékes készlet: Nincs tartalom

Amint programszabályzatunk is rögzíti, előfordulhat, hogy nem jelenítünk meg Google-hirdetéseket olyan oldalakon és alkalmazásokban, amelyek csekély vagy semmilyen értéket nem képviselnek és/vagy túl sok reklámot jelenítenek meg, amíg sor nem kerül az adott oldalak módosítására. Ide tartoznak a tárolt hirdetési oldalak és a tartalom nélküli oldalak és alkalmazások is.

2020. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs adatvédelemi tájékoztató és cookie ablak se jött fel. Most azonnal feltudnálak titeket nyomni a NAIH-nál, ha akarnám. Csodálkozol, hogy el lettetek utasítva? Webprogramozók vagytok, ezzel foglalkoztok és a jogi dolgokat nem tudjátok?
2020. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a válaszokat és a kritikákat is. Cookie-ket az oldal nem használ mivel ez csak egy bemutatkozó oldal, így azzal nem is foglalkoztunk. A jogi dolgokban még annyira nem vagyunk jártasak, de mindent pótolni fogunk.


Nekem ezt írja bejelentkezéskor:


Kérjük, tekintse át az általunk talált hibákat, javítsa őket ki, majd ha végzett, küldje el az űrlapot. Az AdSense használatához ki kell javítania ezeket a hibákat.


Irányelvsértéseket találtunk a webhelyen: [link] A webhelyen a hirdetések nem jeleníthetők meg, amíg az alábbi hibákat ki nem javítja. További információkat a Tartalmi irányelvekben, illetve a Súgóban talál.

Kijavította az irányelvsértéseket?


Megerősítem, hogy kijavítottam az irányelvek megsértését a(z) [link] webhelyen

Egy másik webhelyet szeretnék használni az AdSense-szolgáltatáshoz


Beteszünk adatvédelmi tájékoztatót, cookie ablakot (ha tényleg kell) és kicsit kibővítjük az oldal tartalmát majd megpróbáljuk újra. Meglátjuk...

2020. aug. 10. 23:42
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Ha nem te használsz sütit, hanem a beágyazott kód, akkor is van süti csak 3. féltől. Tehát a sütis figyelmeztetés kb minden oldalba kell amúgy.



OFF:

Tudom nem reklám helye (na jó viccesen hangzik egy adsense-es témánál :D), de a keretrendszerekkel hogy álltok? (wordpress-t és egyéb cms-t nem használok) tehát kifejezetten php framework-ökre gondolok, Yii2, Symfony, Laravel, stb... illetve postgresql ismerete sem hátrány mert nem minden mögött van mysql.

Q3/Q4 elég zsúfolt lesz nekem (főleg szeptember) és lehet pár melót kiszerveznék, mert nem fogom szuflával bírni.

2020. aug. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Keretrendszereket nem igazán szoktunk használni, inkább azon vagyunk, hogy saját rendszert alakítsunk ki, szeretünk mindent kézzel megírni.

WP-t egy projektnél használtunk, nem volt épp a kedvenc projektünk de ezt kérték tőlünk.

Ha szükséges tudunk munkát elvállani, de nem biztos hogy keretrendszerben valósítanánk meg...

Ha érdekel fel tudod venni velem a kapcsolatot a privát email címemen:

northber@ckcorps.com

2020. aug. 13. 04:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!