Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyk a legjobb ingyenes...

Melyk a legjobb ingyenes magyar honlapkészítő?

Figyelt kérdés
úgy értem h olyan h lehet benne sok mindent üzenőfal, szavazás stb, meg olyan amelyket szépen meglehet csin :D
2010. aug. 6. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

csakis az ucoz nem mindig magyar de tudok segíteni

honlap44@gmail.com

2010. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De plz magyart :D
2010. aug. 6. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez:

[link]


13-14 évesen ismerkedtem meg vele, és elég könnyen kezelhető volt számomra.

2010. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem te olyanra gondolsz mint az mlap meg illyenek.


Illyenekkel nem lehet igazán szép weblapot csinálni.

én az uw.hu nál csináltam weblapot.

Valamilyen weblap szerkesztővel vagy jegyzettömbben elkészíted a weblapot és feltöltöd ftp-n keresztül.


Ha te olyanra gondoltál, mint pl. gportal, mindenkilapja, hogy van egy sablon, akkor azt kell, hogy mondjam, ez nem olyan.


Az uw.hu nál úgy kell csinálni weblapot hogy:


Elősször regisztrálj az uw.hu-n


Ha regisztráltál, akkor kaptál egy tárhelyet, ide kell feltölteni az adatokat. Ahhoz, hogy megjelenjen bármi is az oldalon, egy index.php vagy index.html elnevezésű oldalt kell feltenned. A feltöltéshez használj pl.: total commandert.


A total commanderben be kell állítanod, hogy csatlakozni tudj a tárhelyedhez. A beállítást így tudod elvégezni:


Hűlózat>Ftp kapcsolódás>Új kapcsolat...


Itt meg kell adnod bizonyos adatokat, amelyeket te tudsz:

Kapcsolat neve: tetszőleges

Kiszolgáló neve: ftp.atw.hu

Felhasználónév: a regisztrációkor megadott felhasználónév

Jelszó: a regisztrációkor megadott jelszó


Ha ezeket az adatokat helyesen megadtad, akkor csatlakozni tudsz a tárhelyedhez. Most következik az, hogy fel kell tölteni egy index.php vagy index.html nevű filet. Ha ezt feltöltötted, akkor indítsd el az nvu nevű programot, ezzel fogod tudni grafikusan szerkeszteni a weboldalad.


Az nvu-n belül is be kell állítani a kacsolódási adatokat, ezt a következőképpen tudod megtenni:


webhelyek szerkesztése > Új webhely


itt add meg az adatokat:

Webhely neve: tetszőleges

Az ön honlapjának http címe: megadod az oldalad elérhetőségét (pl.: [link]

Közzététel helyének címe: ftp://ftp.atw.hu/

Felhasználónév: a regisztrációkor megadott felhasználónév

Jelszó: a regisztrációkor megadott jelszó


Ezután jelöld be a jelszó mentése lehetőséget, így többször nem kell megadnod azt a programnak.

Ha elmentetted a beállításokat, a bal oldani részen meg fog jelenni az a név, amit a beállításoknál megadtál. Erre klikk, majd megjeleni a már feltöltött tartalom (amit total commenderrel feltöltöttél)


Feltételezhetően feltöltötted már az index.php file-t, akkor erre most klikk rá és a jobb oldali ablakban meg fog jelenni. Ezt tudod szerkeszteni, majd a szerkesztés végén klikk a közzététel lehetőségre. Ekkor közzéteszi a weben és meg tudod nézmi mit is csináltál :)

A többi jönni fog magától.


Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett. Remélem segítettem.

2010. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsi előző vagyok ahova atwt írtam oda mindehova "uw" -t kell írni bocsi :S
2010. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A KompoZer-t pl megtalálod magyarban. Nem rossz kis progi de nekem jobban bejön a Notpad++. Igaz itt nem tölti ki az első sorokat a progi a felhasználó helyett, de én még az öreg iskolát jártam.:)
2010. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hotdog...igazából az egy közösségi oldal,de ott megcsinálhatod a profilodat.És tudnak szavazni + te is tudsz a máséra...emellett vezethetsz blogot...de ahhoz nincs külön szavazó "ládika".:)

sok szerencsét.pacsi

2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a gportal nem ingyenes ugyan (500 ft), de nagyon jól testre lehet szabni és van rajta azok, amiket írtál...
2011. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!